Květen 2006

TH starý fotečky 1

31. května 2006 v 17:24 | Alois |  Fotky Tokio Hotel
Tom ist COOL a Bill taky i Georg i Gustík kterej tam nejni :)
IST SEXY BOYS !!! =) !!!
Jooo Devilish GOOD :)
Nej fotka Devilish až na to že tam nejde vidět Gustík :(
Jak to oba prožívaj hustý =)
Gustík joo já vás mám tak rád klucííí mí =D
COOL fotka :)
Tom vypadá s rozpuštěnejma dreadama uplně supr =) !!!
Jsou prostě COOL !!! =) !!!
To jsou mí klucíííí !!! =D !!!
Pár plakátků :)
Krása super !!! :)
Miluju fotky kde jsou celý i s nohama Jééé !!! =D !!!
Moc krásně upravený !!! =) !!!
Bill má býlí trenýrky jak roztomilé !!! =) !!!
DDM
Jéééé to je hezký !!! :) !!!
Krásný fotky a ještě ty podpisy dokonalí a Tom je hezkej vtipálek podívejte se na jeho podpis =D
Tak tuhle fotečku miluju je nádherná !!! =) !!!
Devilish jako opičky krása :) !!!
Ty pohledy kluci jedni neposlušný =) !!!
Krásný Devilish !!! :)
Jůůů to je hezký :) !!!
Joo jsou prostě THE BEST !!! =) !!!
Tom je fakt hustej týpek já ho prostě milujuuu !!! =D !!!
Moc hezky upravený =) !!!
Z natáčení videoklipu SCHREI !!! =D !!!
Devilish to je supr fotka Tom už když byl malej vypadal sexy GOOD !!! :)
Jsou uplně SUPEEEER !!! :) !!!
THE BEST sprejeři !!! :) !!!
Hukotná fotečka áááá !!! :) !!!
Na rádiu celkem GOOD fotky :)
Fotečky z TV GOOD !!! :) !!!
Hukotná fotečka krása !!! :) !!!
DDM
Z rádia LIVE :) !!!
Z videoklipu DDM :)
Jsou a budou pořát Super alesponˇ doufám !!! :) !!!

V hotelu

30. května 2006 v 19:51 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
,,Dneska to bylo parádní," vydechl Tom a svalil se na bíle povlečenou postel. ,,Některý ty holky byly fakt super. A ochotný," rozesmál se.
,,No jistě…samý dávačky. Copak ti nejde o nic jinýho?" zeptal se podrážděně jeho bratr Bill, zatímco si odličoval řasenku.
,,Ne nejde. A ty by sis měl taky začít trochu užívat, nebo si v dalším čísle Brava dozvíš, že seš určitě gay," zaútočil Tom na své dvojče.
,,Tak to se pleteš, brácho. Dozvím se tam, že jsem lesba," konstatoval smutně Bill a vyhodil odličovací tampónek do koše. Tom se rozchechtal tak, že si málem přišlápl dredy, které měl beztak plné brouků. Když byl konečně schopen slova, rádoby svůdně se podíval na svého bratra.
,,Buď rád. Holkám to nevadí a víš kolik frajerů si vyhoní péro nad tvojí fotkou, než zjistí, že jsi kluk? Co já bych za to dal," dodal tiše. Bill se překvapeně napřímil a nechápavě se na Toma podíval.
,,Co na mě tak vejráš? Šokuje tě to hodně?" vztekal se ,,dinosaurus" (pro pomalejší: Tom).
,,Ty seš…ty seš…teplej?" vyhrkl Bill. Ruce se mu třásly tak, že si málem nebyl schopnej odlakovat nehty.
,,Ale ne, ty pako. Já sem bisexuál," řekl samolibě Tom, zatímco pozoroval zadek svého dvojčete. Měl krásný výhled, protože Bill zrovna lovil pod stolem víčko od odlakovače.
,,No a jaktože to nevim?" ozval se zpod stolu deBill.
,,Už to víš."
,,No to brzo," zamračil se.
,,Jen si nemysli, brácho, já to taky nevim moc dlouho. Uvědomil jsem si to..ehm…no prostě nedávno," trochu se zakoktal Tom. Chvíli bylo ticho. Oba se starali o svou večerní ,,hygienu" a nevšímali si druhého. Asi v půl jedenácté zalehli do manželské postele. Tom si čím dál víc uvědomoval, že se klepe. Pro někoho, komu se líbí obě pohlaví, byl Bill zcela neodolatelný. Nevybouřené hormony se mu začaly ukládat na určitém místě.
,,Ehm, Tome?" ozval se Bill.
,,Co je?" zavrčel dotázaný. Musel se koncentroval, aby se na bratra nevrhl a on ho takhle vyrušuje.
,,Šukal si s ňákou dneska? Taková ta bloncka, jak se na tebe furt lepila, ta vypadala dobře," vyzvídal Bill. Tom jen tak tak potlačil vzeklý výkřik. Tohle mu snad dělá schválně.
,,Nech toho," zavrčel.
,,Co je?" nechápal jeho bratr. Na něco takového nebyl zvyklý.
,,Provokuješ mě," pokračoval nezměněným tónem Tom. Bill to začal považovat za vtip.
,,No a co se stane, až tě vyprovokuju?" zeptal se.
,,Tohle," zařval Tom, vrhl se na svého bratra a začal ho líbat. (Tohle jste nikdo nečekal, přiznejte se:-))))! ) Bill překonal počáteční šok a uvědomil si, že se mu to líbí. Že se mu to velmi líbí. Asi ve mně opravdu bude něco holčičího, pomyslel si, zatímco stahával ze svého bratra pyžamo velikosti XXXL (móda je důležitá). (UPOZORNĚNÍ: POKUD MÁTE SILNÝ ŽALUDEK NEBO POKUD SE CHCETE POZVRACET, ČTĚTE DÁL. JESTLI NE, TAK RYCHLE ZDRHEJTE)
Tom rychle sundal svému bratrovi veškeré oblečení. Už delší dobu po tomhle toužil a žádná sebeochotnější bloncka mu z hlavy nedokázala vymazat Billa. Luxusní pokoj byl svědkem jejich vášně. Tom byl kluk a Bill holka (což není nijak překvapující). Nebudeme si nic namlouvat, chlapci zdaleka nebyli tak zkušení, jak se tvrdí v Bravíčku. Řídili se ovšem heslem Carpe diem (užívej dne… v jejich případě ovšem spíš noci), takže pokračovali. Kouřili se navzájem (FUUUUJ). V pornu by nepochodili. Vypadali trochu jako z chudých afrických zemí, žebra se jim fakt dala počítat. Tomovy dredy se jim pletly, kde mohly. Ti dva úchyláci si toho však v nejmenším nevšímali a jeli dál. Postel vrzala, paparazziové tiše fotili a fanynky omdlévaly. Jeden po druhém se vystříkali a padli si do naruče nádherně uspokojení. Bohužel se nepodařilo zajistit nějaké fotografie, veškerý materiál byl zničen. 101 z přítomné stovky fotografů se totiž pozvracelo a tím nenávratně poškodili své fotoaparáty. Co z toho vyplívá: POKUD TRPÍTE BULIMIÍ, VYKAŠLETE SE NA BRČKA, TUŽKY A PRSTY A PUSŤTE SI TOKIO HOTEL!

Cukrárna

30. května 2006 v 19:48 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Cukrárna byla plná skoro k prasknutí a rádio nahlas vyhrávalo hip hopovou písničku. Normálně nemám hip hop moc rád, ale musím říct, že tenhle song byl vážně dobrý, jenom jsem moc nerozuměl textu, protože v místnosti byl hluk. Tom seděl naproti mně a míchajíc lžičkou hrnek s kávou pozoroval, jak dojídám zmrzlinu. Když jsem k němu zvedl oči, sladce se usmál. Úsměv jsem mu oplatil a natáhl jsem k němu ruku. Otevřel pusu a ze lžičky slízl zmrzlinu, kterou jsem mu nabízel.
"Ještě bych si něco dal." zamyslel se a vzal si do ruky menu.
"Něco červeného," pokračoval klidně a mě pomalu mizelo obočí ve vlasech. Absolutně jsem nechápal, kam tím míří.

Náhle se jeho doposud zamyšlený obličej rozjasnil. Vstal od stolku.
"Hned jsem zpátky, chceš něco?" zeptal se mě.
"Možná ledový čaj, je tu horko. Díky." Řekl jsem a pozoroval jsem Tomovi pohupující se boky, jak mizí mezi ostatními lidmi. Zasněně jsem se začal šťourat v poháru, kde na dně leželo pár oříšku a jedna borůvka. Začal jsem jí lžičkou vybírat ven, ale než se mi to podařilo, Tom byl zpátky. Postavil přede mně skleněnou láhev s citrónovým čajem a sedl si.
"Ty jsi si nic nekoupil?" zeptal jsem se ho a znovu jsem se začínal divit.
"Ale jistě že ano." Odpověděl mi a z kapsy vytáhl lízátko.

Rozesmál jsem se.
"Lízátko? Copak jsi dítě?!" zeptal jsem se ho, když jsem se přestal chechtat.
"To si ještě povíme." Zamumlal potichu sám pro sebe a začal rozbalovat plastový obal. Konečně se mi podařilo vylovit borůvku z poháru, stejnak jako se Tomovi povedlo roztrhat nedobytný obal lízátka. Držel bílou tyčku v ruce s očima upřenýma na červenou kuličku na jejím konci. To mě málem rozesmálo znovu. vážně vypadal jako dítě, které se nemůže dočkat, až ochutná, ale zároveň si chce něco nechat na pak.

Orosenou láhev s čajem jsem si položil na čelo a tiše jsem vzdechl. bylo tu horko k padnutí, ale venku to bylo ještě horší. Začal jsem přemýšlet o Magdeburku a jeho příjemné teplotě kolem 20°C, zatímco tady na Sicílii jsme se pařili při 35°C. Podržel jsem si chladivou láhev za krkem a znovu jsem se podíval na Toma. Rozhlížel se kolem a přitom olizoval lízátko. Když jsem ho pozoroval trošku déle, všiml jsem si, že dělá cokoliv, aby se na mě nemusel podívat. Dalších pár minut trvalo, než jsem si uvědomil, že Tomův jazyk kolem lízátka kmitá v jakémsi podivně vášnivém tanci. Co mi netrvalo dlouho, bylo zjištění faktu, že mi naskakuj husí kůže a přitom se mi po zádech valily přímo proudy horkého potu. A díkybohu taky rozpoznání celkem milé věci, pokud kolem vás není přinejmenším čtyřicet lidí. kalhoty mi v rozkroku začínaly být těsný!

Zprudka jsem vydechl a z úst se mi vydral jasně vzrušený sten. Tom se ďábelsky usmál, ale pořád se na mě ani nepodíval. V klidu si olizoval lízátko a dělal, že netuší, jak mě tím mučí.
"Tome.." podařilo se mi zašeptat, aniž by se mi zlomil hlas.
"Ano, Bille? Děje se něco?" zeptal se a konečně se mi podíval do očí.
"Nedělej, že nevíš! Okamžitě..okamžitě toho nech!" zašeptal jsem znovu tentokrát se mi hlas potácel mezi hlubokými tóny při slovu prvním až k nevídaným výškám u slov dalších.
"Čeho mám nechat, bráško?!" Naklonil se ke mně a lízátko doslova vcucl do pusy. Další nával horka mě polil od hlavy až k patám a já jsem konečně odvrátil pohled od Tomova obličeje.

Když jsem se na něj znovu podíval, usmíval se škodolibým úsměvem. Něco mi ale říkalo, že tady není něco v pořádku a pak jsem na to přišel! Tom měl přehozenou nohu přes nohu, jako to dělají holky, což mi dalo jasně vědět, že ani jeho to nenechává chladným. Najednou mu jedna ruka zmizela pod stolem a já cítil, jak mi stiskl stehno těsně nad kolenem.
"Ty malý hajzlíku!" zavrčel jsem. Překvapeně se mu rozšířily zorničky, ale jinak se ani nehnul. "Možná by sis měl jít omýt obličej na záchod! vypadáš, jako by si měl opravdu vysoký krevní tlak." Řekl po chvíli a párkrát nevinně zamrkal.

Konečně jsem odložil láhev s čajem. teď už mi byla na nic, protože byla teplejší, než kdybych jí nechal dlouho na slunci. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale touha nakonec zvítězila. nenápadně jsem se zvedl a odešel jsem na záchodky. Děkoval jsem bohu za to, že byla cukrárna tak přecpaná, zatím.

Záchodky byly kupodivu prázdné a navíc tu byl příjemný chládek. Stoupnul jsem si k umyvadlu a podíval jsem se do zrcadla. Tom měl na jednu stranu pravdu . byl jsem červenej jako rajče. Opláchl jsem si obličej studenou vodou a snažíc se uklidnit, jsem se opřel zády o studenou zeď. Po chvíli jsem slyšel kroky a hned na to se otevřely dveře od záchodků. Vešel Tom, v puse pořád to lízátko. Beze slov ke mně přišel a oběma rukama se zapřel o zeď vedle mojí hlavy, jakoby mi snad chtěl zabránit útěku. Přiblížil se mi tak blízko k obličeji, že jsem slyšel, jak mu zuby tříští zbytek lízátka. Usmál se a vyplivnul tyčku z pusy. Pomalu se přibližoval blíž a blíž a nakonec mě letmo políbil. Bodlo mě ve slabinách. Tom se znovu odtáhl a já se cítil trošku ošizený. Skrčil jsem se a podlezl pod Tomovými pažemi. Zamířil jsem k jedné kabince, nespouštěje z něj oči. Následoval mě - možná až příliš rychle. Zavřel dveře a zamkl je.


Chytil mě u krku za tričko, otočil se a smýkl se mnou na dveře, můžu jenom znovu děkovat osudu, že neměly háček na saka. Tvrdě mě políbil na rty a rukama mi zajel pod tričko. Chvíli mu prsty bez cíle jezdili po mém břiše a hrudníku, ale po chvíli mi téměř bolestivě zmáčkl obě bradavky najednou.
"Ach bože!" zalapal jsem po dechu a chytil jsem Toma za boky. Přisál se mi pusou ke krku, začal mi tam sát kůži a jemně mě kousal. Když stiskl víc, strhnul jsem jeho boky na své a jasně jsem cítil, co se v Tomovi děje.


"Tak co, jak to chceš?" zašeptal mi smyslně do ucha.
"Jako to lízátko, ale bez toho konce..." Usmál jsem se na něj a cítil jsem jeho ruce, jak mi sjíždějí k poklopci. Po chvíli jsem byl bez kalhot a seděl jsem na přiklopeným záchodě. Tom klečel proti mně a rukama mi přejížděl po vnitřní straně stehna, zatímco rychlými polibky pokrýval můj pravý bok. Přestal jsem se ovládat a rukama jsem mu zajel do dredů, tlačíc jeho hlavu k mému klínu.

Zvedl hlavu a podíval se mi do očí. Na čele mu taky perlil pot a do pravého lýtka mě tlačilo jeho vzrušení.
"Tome, prosím, tohle,tohle mi nedělej." podařilo se mi ze sebe vyrazit. Zaklonil jsem hlavu, zavřel oči a cítil jsem, jak se Tom pusou přesunul na moje stehna a začal tam sát kůži. Rukama jsem mu sjel z hlavy na krk a pak na ramena. Slyšel jsem, jak sykl, když jsem mu do jemné kůže zaryl černě nalakované nehty, jako znamení, že má pokračovat.

Prudce jsem vydechl, když se rty letmo otřel o špičku mého penisu. Chvíli se nic nedělo a já slyšel, jak ticho v místnosti ruší jen můj přerývavý dech a zastřený hluk z cukrárny. Když mě vzal do úst celého a začal sát, cítil jsem, jak se ve mně začíná rozlévat povědomé teplo.
"Ach, Tome, nepřestávej." zachraptěl jsem a začal jsem se mírně třást.

Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím.
"To..Tome.. už to.." ani jsem nestihl doříct větu. Podíval jsem se na něj a viděl jsem, jak tiše polyká. Vytáhl jsem ho za ramena na svůj klín a nechal jsem ho si sednout. Naklonil se ke mně a vášnivě mě políbil. jahody už přebíjela slaná příchuť mého spermatu. Položil jsem mu ruku na nohy a s úsměvem jsem zaznamenal vybouleninu v jeho kalhotách.
"Ale, ale copak to tu máme?" zašeptal jsem a setrval jsem rukou v jeho klíně. Se zakňučením zabořil obličej do mého krku. Jednou rukou jsem ho objal kolem pasu, aby nespadl a druhou rukou jsem mu rozepnul pásek. Provlíkl jsem ruku pod jeho kalhoty a trenýrky a volně jsem jí přejel přes jeho vzrušení. Zalapal po dechu a tiše zasténal. Obtočil jsem kolem něj prsty a začal jsem rukou pohybovat nahoru a dolů.
"Bille, rychleji prosím." slyšel jsem ho zavzdychat a zrychlil jsem tempo. Netrvalo dlouho a mojí ruku zaplavila teplá tekutina.

Když jsme chvíli po tom setrvávali v absolutním tichu, abychom se uklidnili, slyšel jsem kroky, zvuk puštěné vody a klapnutí dveří, jak někdo odešel ze záchodků. Tom se zatvářil trošku překvapeně a zčervenal.
"Někdo nás slyšel." zakňučel.
"No a co? Přece si to chtěl tady, ne?" odvětil jsem mu s klidem, ale i mě to trošku zneklidňovalo.
"Radši odejdeme zadním vchodem…" doplnil jsem pochvíli...a další!!!!§

Takže jsem byl v obýváku a ležel jsme na gauči, protože byl Tom na plavečáku, tak jsem si ho začal představovat a pustil si Green Day. Nejspíš jsme usnul, protože jsem ani nepostřehl, že Tom už přišel. Ale cítil jsem ho u sebe velmi blízko. Nevydržel jsem to a vzbudil se. Tom stál nade mnou a z dreadů mu kapala voda, byl mocinky sexy. Když mi pár kapek ukáplo na můj rozpálený hrudník, neubránil jsem se a přitáhl si ho k sobě. Vášnivě mě políbil, což u něj nebylo zvykem vstal a odešel do koupelny.

Díval jseme na něj tak dlouho dokud to jen šlo. Slyšel jsem jak se sprchuje a jak si zpívá jednu cool písen. Líbilo se mi to. Po chvilce Tom vyšel ušklíbl se na mě a zapadl do svého pokoje. Šel jsme za ním a u dveří jsem se opřel a díval jsem se na Toma. Byl krásný. Tom měl něco v plánu, ale nevěděl jsem co. Tak jsem tedy odešel do obýváku a lehl si an gauč.Tom přišel a já cítil jeho ruku jak mě hladí po tváři.Otevřel jsme oko a nato i druhé. Jak bylo jeho zvykem tak se šibalsky a drze usmál, to mě vzrušilo ještě víc. Zajel mi jemnně a pomalu pod tričko a hladil mě.Líbilo se nám to.Zvedl jsem se a přitáhl si Toma těsně k sobě. Ten jen vydech, začal jsme ho vášnivě a drze líbat, jemu se to líbilo, když jsem mu sjel rty až ke krku, cítil jsem jeho srdce silně bít.Byl rozpálený proto se mi líbilo, když jsem ho začal jemně kousat a oblizovat.

Políbil jsem ho a odešel jsem do koupelny, ale nezamkl, napustil jsem si horkou vanu a pěna mi přetékala přes okraj. Svlékl jsem se a položil se do vany, konečně. Byl jsme už zpocený jak něco. Tom přišel za mnou a já se na něj čuměl, jak debil. Tom přistoupil ke mě a zakousl se mi jemně do krku. Sice jsem vyjekl, ale Tomovi se to ještě líbilo víc. Vzal jsem jednou rukou Toma za dready a druhou rukou jsem se mu zasekl černýma nehtama do krku. Začali jsme se líbat. Řekl jsem mu at mi umyje záda. On s potěšením mi myl záda. Vylezl jsem z vany a vzal si ručník. Díval jsem se na Toma,který byl jen kousek ode mě a byl strašně sexy.Moc se mi líbil.Ani jsem si nevšiml, že Tom má ještě něco. Vzal mě na ramena a odnesl do obýváku. Hodil mě na gauč a sedl si vedle mě. Díval jsem se na něj a on se mi zahleděl do očí, začal jsem roztávat jako zmrzlina na slunci. Vrhl jsme se naněj. Když už byl bez trička, tak jsem mu začal přejíždět po hrudníku. Tomovi se to strašně líbilo. Byl hodně rozpálený, a proto jsem zajel i k jeho kalhotám, po chvilce byl.....bez kalhot.

Tom mě vzal a hodil si mě pod sebe tak, že byl nahoře. Díval jsme se na něj a on na mě. Naklonil se nade mě a já ho za krk stáhl k sobě, zuřivě jsme se líbali, líbilo se nám to, potom jsem sjel i Tomovi pěkně dolů a začal jsem mu sát kůži na stehnech.. Tom se třásl. Byli jsme zpocení. Když jsem se jen nepatrně dotknul rty jeho penisu, zaúpjel slastí to se mě strašně líbilo, a proto jsem ho pěkně udělal. Nakonec vydech slastí a já polykal.

Tom mi udělal to samé, ale šel na to trošku pomaleji, prostě jak to umí jenom on. Po tom všem jsme se ještě divoce mazlili na gauči a dali si druhé kolo!=)

S holkou poprvé

30. května 2006 v 19:34 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Jednoho dne v parku, našel tam Bill marku,,,,teda dneska už by to bylo euro.:-)) Neváhal ani jednu minutu a sehnul se pro ni. Ovšem v tu chvíli nevěděl, že za nim stál Tom, který ho nakopl vší silou do jeho polonahého, ale již známeho zadku. Bill samozřejmě neudržel rovnováhu a sjel to přímo po jeho sladké tváři a vykřikl:,,Co děláš ty kreténe, sem si teď odřel držku a nepomůže mi ani make-up ani pudr ani já nevim co,'' otočí se rozčíleně na Toma. Tom se na něj lechce zadívá a ....... a málem se pochcal smíchy: ,,Hej brácha ty můžeš jít někam strašit a to máme zítra konzert'' a směje až nepopadá dech, jde ho slyšet až o dvě ulice dál. Bill celej nešťastnej sedí na zemi až k němu příjde celej vysmátej Tom a podá mu ruku, aby vstal. Bill vstal, oklepal se a nahlas si povzdechl:,, Sakra brácho já nemůžu ani chodit jak mě bolí noha.'' Tak mu Tom ochotně podal kelímek s vodou, aby se napil.Tom po chvilce zakroutí očima a přenese Billa na nejbližší lavičku. Ovšem v okamžiku kdy přenáší Billa jdou kolem Georg s Gustavem, už z dálky je dvojčata poznala podle jejich smíchu. ,,Co tady provádíte?'' ptá se Georg! ,,Seš slepej nebo co?'' Řekne hnusným hlasem Tom, který už položil Billa na lavičku. Toho však kluci ještě neviděli jak má odřenej obličej. ,,Hej Tome proč nosíš Billa na zádech? už z dálky jde vidět ja se ti podlamujou nohy.'' A v tom okamžiku se na ně Bill podívá a kluci?? Ti měli stejnou reakci jako Tom, samozřejmě záchvaty smíchu, a hned se začli vyptávat co se stalo.,,Bill si rozkřápal hubu!''Řekl s úsměvem na rtech Tom.,,Do prdele budete se mi tady smát ještě hodně dlouho? a nebo mi už pomůžete se dostat nějak domů.'' Gustav se hned ozve:,,No jasně kámo, že tě odvedme domů, přece tě tady nenecháme,'' a stále se všichni smějou. Jen co dorazí domů, sednou si všichni na gauč a začnou se smát, ale nikdo neví proč jestli je to Billovým pádem, to oni sami neví. Blíží se večer a tak se kluci chystají ke spánku, jenom Bill nemůže ze strachu usnout a stále s prohlíží odřenou tvář v zrcadle a říká si: ,,Je fakt vopruz, ještě že tu nohu jsem alespoň rozchodil, ale co udělám s timhle?'' Celý nesvůj jde spát. Ráno se ku podivu probudil jako první Tom, který se šel hned podívat na Billovo zranění, a co neviděl dostal opět výbuch smíchu a ten ho probudil:,, Co děláš? nevidíš že spim? a čemu se pořád směješ?'' ,,Brácha ty se nekoukej dneska do zrcadla, ti to trošku zmodralo.'' Bill se hned probere a běží do koupelny. ,,ÁÁÁÁÁÁÁ do prdele a to je kvůli tvé debilní srandě!'' ,,Vypadám jak kostka ledu a k tomu, ještě ten koncert v Berlíně.'' Brácha se na mě díval dost blbě, ale to je jedno! Zavolal jsme tedy KREV, aby přišla. v okamžiku zvonila u dveří a já si přehodil přes hlavu ručník, jako, že si suším vlasy je to má kámoška a má přezdívku KREV, pustil jsem ji dovnitř a ona se ptá: ,,Copak Bille proč si mě volal?'' Když to uslyšel Tom začal z kuchyně řvát:,,Bill nemůže koncertovat.'' ,,Jak to Bille?'' Zeptala se s ďábelským úsměvem KREV. Sundal jsem si ručník, a viděl jsem KREV. Čekal jsem, že vybouchne smíchem, ale neudělala to, naopak zdálo se, že přemýšlí jak to zamaskovat. Popadla mně a hodila mě na postel. Odběhla a vrátila se z pytlíkama ledu. Naskakovala mi husí kůže, protože to mi vždycky dělal Tom když mi pomáhal aby se zvedl můj .............ehm. Tak dál přišla a hodila mi jeden pytlíček přímo mezi nohy, Tom se za dveřma mohl smíchy potrhat a KREV jen řekla: ,,Schlaď se Bille!'' Jak to mohla vědět, no to je jedno, druhý pytlík mi přiložila, přes celý obličej. Po asi 15 minutách mi ho sundala, byla mi zima, protože jsem měl pytlík ledu mezi a taky na obličeji. Divil jsem se, že nemám rampouchy.Opravdu jsem se divil. Ale když jsem se podíval na KREV, došlo mi, že se mi líbí. Takže asi nejsem přesně HOMO, ale jsem spíš BI no to je jedno, viděl jsem, jak se ohání kolem mě míchá nějaké krémy na to je machr. Najednou přišel Tom a vrazil mi koláč do obličeje. Zařval jsem. KREV se jen usmála. Doprovodila Toma ze dveří a pěkně mi umyla obličej a naťápala mi nějakou masku. Nevydržel jsem to a pleskl jsem ji po zadku jen jak to šlo. Vyjekla a otočila se na mě, díval jsem se na její dlouhé nohy. KREV se mi vážně líbila. Po dalších 15 minutách mi oddělala masku a udělala snad nejlepší make up co jsem kdy měl, vůbec nešla poznat má odřená a zmodralá tvář, díval jsem se do zrcadla a nevěřil jsem vlastním očím. KREV je na tohle fakt machr. Ochomýtla se kolem mě a já nevěděl kde zmizela, odešel jsem do kuchyně a viděl jsem Toma jak pije a KREV jak uklízí sáčky s ledem. Tomovi se z toho modrého zázraku jen polil a zbytek minerálky mu vyteklo nosem. Já a KREV jsme se začali chechtat. Tom se šel obléct. Potom se omluvil a praštil dveřma a šel za Gustavem a Georgem. Zůstal jsem s KREV sám a díval jsem se na ní a ona se raději na mě nedívala. Ksakru, chtěl jsem být pro ní sexy, ale nějak mi to nevyšlo. Odešla a já se jen tak nenápadně podíval na její dlouhé nohy a zadeček. Usmál jsem se a šel za ní. Odešla do obýváku a sedla si tam na gauč, ale nepodívala se na mě zpozoroval jsem, že není v klidu, že dělá přesně to, jak Tom v cukrárně, akorát bez toho lízátka. Čuměl jsem se na ní jako na někoho, kdo mě zajímá. Nepodívala se na mě. Usmál jsem se ďábelsky a odešel do ložnice. Sedl jsem si a hned lehl, ležel jsem tam a nohy jsem měl dole na zemi.KREV přišla hned ke mě, stála tak ve dveřích a dívala se na mě, no spíš mě pozorovala. Pozoroval jsem ji po očku a zjistil jsem, že ji padají její černé vlasy do obličeje, to mě vzrušilo. ,,Ksakru!'' Zamumlal jsem si pro sebe, protože se mi vzrušením už zvedal. KREV to zpozorovala, šibalsky se usmála a řekla: ,,Nechceš pytlík s ledem na schlazení?'' Podíval jsem se na ní a viděl jsem, že jí to taky nenechavá v klidu. Přišla ke mě, sedla si, a lehla si vedle mně! Nechci říct, že moje druhá kámoška MASO je taky špatná, ale tu balil už můj brácha, alespoň jsem si toho všiml. Sedl jsem si a podíval se na KREV, líbilo se mi na ní, že se na mě pořád šibalsky usmívá, vypadá tak krásně nevinně a bezbraně, ale to je jedno, protože ve skutečnosti taková není! Je to ďábel v andělském těle. Začal jsem ji hladit a stiskl jsem ji stehno těsně nad kolenem. Sáhl jsem ji na krk a cítil jsme na její tepně její srdce jak rychle bije, hmm zvláštní vždycky jsem myslel, že srdce nemá, ale asi to byla mýlka. Zajel jsem ji pod tričko, a okamžitě se otřásla! Nepustila mě k sobě já to nechápal, ale potom mi to došlo řekla mi že je ještě panna a já jsme ještě panic, ale nakonec svolila, po chvíli jsem byl opět bez kalhot. Opřela si mě o zed, na to, že byla panna byla až moc zkušená v tomhle. Viděl jsme jak se přesouvá jak rukama tak hlavou dolů k mému rozkroku, ještě, že jsem si vzal čisté spodáry, problesklo mi hlavou. Opravdu jsem byl nažhavený jako ringoš v páru pařmenů!Neřeknu, že jsem neměl už orální sex, ale klasický první sex jsem ještě opravdu neměl. ,, Hmm!'' Takové zvuky jsme vydával, když mi KREV sála kůži na stehnech to jsem měl moc rád. Zavzdychal jsem moc, když se jen letmo otřela rty o mou špičku penisu. Vytáhl jsem ji k sobě nahoru a začal ji líbat. Sundal jsem ji černý topík. Pod tím už němela tu podprsenku. Rozepnul jsem ji černý pásek se špičatýma hrotama a sundal ji černé kalhoty, které se mi náhodou moc líbily. Měla pod tím jen černé krajkové tanga, samozřejmě, že se do těch tang chci dobýt, ale musel jsem počkat, já mám totiž rád pořádnou předehru a KREV nejspíš taky. Nevím jak dlouho jsme měli tu předehru, ale slyšel jsem jak přišel Tom. ,,Ksakru já nezamkl!'' Problesklo mi hlavou. Otevřel dveře a tak , jak rychle otevřel hned je i s úsměvem zavřel. Oddechl jsem si. KREV je až moc šikovná ještě, že je pod zákonem. Líbali a mazlili se spolu dlouho a to nám úplně stačilo nepotřebovali jsme to poprvé, ale stejně na to došlo. Dlouho netrvalo a já do ní vnikl. No ten zbytek vám napsat nemusím, protože to bysme tu byli až do rána. Ale bylo to skvělé. Po našem poprvé jsme ještě leželi v posteli přikrytí peřinou.Potom jsme si nepřestali jeden druhého všímat. Hladil jsem KREV po obličeji a ona zase po hrudníku, usmívala se tak drze a šibalsky a to mě vážně dostávalo. Leželi jsme a já přemýšlel co udělat, proto jsem se vyhrabal z postele vzal jsem nějaký ručník obtočil jsem si ho kolem pasu a proplížil jsem se do kuchyně přitom jsem viděl nahého Toma na sedačce s MASEM hned mě napadlo, že on už své poprvé má taky za sebou. Vlezl jsem do kuchyně a vzal tam jedno šampáňo a jahody a vplížil jsem se zpět do postele, KREV tam ležela a do černých očí ji padaly vlasy. Až do rána jsme jedli jahody a pili šampanské. No a potom??To vás nemusí zajímat!=D

NO AŽ TO MÁME ZA SEBOU BRÁŠKO..............

Na horách

30. května 2006 v 19:33 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Kdybych věděl co mě na horách čeká tak bych tam ani nejel. Když jsme se ráno vzbudili, řekla nám matka, že má poukaz na hory. No neříkám, že by se mi to nelíbilo, a proto jsem vstal z postele, sedl si k Tomovi a začal jsem ho lochtat!=) Vyjekl a zvedl na mě svůj prostředníček.Štípl jsem ho a on mě jednu plesknul, když se mamka šla podívat co robíme měl jsem uplně červené líco. Mamka řekla at si zbalíme věci. Když jsme tak balili uvědomil jsem si, že na sporty moc nejsem a proto jsme se ulejval, ale Tom hned do mě šprtnul a já se zpamatoval.Tom se dábelsky usmál a balil se. Oba dva jsme nastoupili do limuzíny a své prkna jsme dali do kufru (snowboardy). Jeli jsme nepřetržitě asi pár hodin. Chtěli jsme mít s Tomem trochu soukromí, ale nešlo to, jen jsem vzdechl. Tom se čuměl z okna a dělal jakoby nic. Toma jsem přejel očima od hlavy až......až k nohám a usmál jsem se. Tom to zpozoroval a jeho roztomilý obličejík se náhle změnil za více drsnější než předtím, Toma jsem baštil. Nejvíc se mi líbilo, když mi vyčítal, že nosím vanilkový jelení luj. A potom mi říkal, jak jsem sladký. Jelikož jsme měli limuzínu, tak jsme si zatáhli okýnko u řidiče. No zatáhl ho Tom!Když ho zatáhl , ztlumil osvícení a zatahl rolety od kouřových skel v autě. Nevěděl jsem co jako chce dělat. Ale líbilo se mi, jak šel někde až k řidičovi a vytáhl z ledničky mísu jahod a šampanské. ,,Uděláme si hezkou cestu.'' Čuměl jsme na něj jak na boha. Usmál jsem se a vzal si od něj skleničku vychlazeného šampána! Vzal jednu jahodu a špičkami prstů mi ji nabízel. Samozřejmě, že jsem si ji od něho vzal, ale myslel jsem si, že když ted máme soukromí, že bychom mohli dělat i něco jinýho. Vzal jsem Tomovi sklenici se šampanským a dal mu taky jahodu, málem mi uklovl i černě nalakované nehty. Vzal mě a jak bylo jeho zvykem, tak mi jemně zajel pod tričko a sundal mi ho. ,,Ach Tome'' Zalápal jsme po dechu. Tom mě položil na záda a nalil mi na břicho šampáno. Wow líbilo se mi to. Tom z mého pupíku začal sát šampáno. Roztékal jsem se vzrušením jak zmrzlina na poušti. Tom mi lízal břicho a já mu jemně zajel do dreadů. Sykl! Sedl jsem si a celý ulepený od toho skvělého pití jsem začal Toma drze líbat. Tomovi se tohle líbí, protože je mnohem romantičtější než se zdá. Najednou zastavilo auto a já nevěděl co se děje. Rychle jsem si na sebe hodil triko a bundu. Tom se ptal řidiče co je, ale ten odpověděl, že jsme už tady. ,,Ach ALPY'' Povzdechl Tom. Chystal jsem se, že jdu do hotelu, ale řidič mě chytil a ukázal mi na jiný hotel. Já jsme se díval jak blbec na 5 hvězdičkový hotel, ale Tom mě popad a letěli jsme tam. Měli jsme krásné apartmá. Zalezli jsme do apartmánu a Tom to nevydržel, chytil mě za boky, přitáhnul si mě k sobě a přisál se mi pusou ke krku.Jen jsem zalápal po dechu. Když v tom nás vyrušilo klepání na dveře, odtrhli jsme se od sebe a otevřeli jsme byla tam jedna holka, nejspíš nějaká fanynka, ale představila se nám jako naše instruktorka na snowboardu. Tom najednou zapoměl na své milostné touhy a zdrhl se obléct, popadl snowboard a odešel s holkou, po chvíli se, ale vrátil a říkal mi at si pospíším. Utíkal jsem tedy se obléct a vytáhl své prkno! Když jsme vylezli z hotelu viděl jsem fakt pěknou holku. ,,Škoda, že nejsem na holky!'' Problesklo mi hlavou, zatímco Eva byla obléknutá do růžovomodré kombinézy a ladila i s barvou prkna, byla Nicole oblečená do černorudé kombinézy. Vyrazili jsme tedy na sjezdovku, tak Nicole a Eva řekly, že si dají zahřívací sjezd. Čekali jsme s Tomem tedy dole, když se z mlhy vyřítily ty dvě. Dívali jsme se na ně jak na blázny, sjeli dolů a my se ptali jakou rychlosti jeli, ale Nicole jen odsekla ,,Ale dneska to je hrůza jely jsme jenom 120 km/h''Čuměli jsme se na ně. Ale chtěli jsme to skusit taky, ale menší rychlostí vyjely s náma až na horu a my se připravili. Ony odstartovaly a zmizely někde v mlze. ,,Do piče!!''Slyšel jsem řvát Toma, ale jelikož jsem otočil hlavu dozadu, tak jsme si nevšíml, že přede mnou je strom. ,,KŘÁP!''Napálil jsem to čelem do stromu. Ležel jsem nehnutě na sněhu, skropeném krví a celkem v bezvědomí, a protože Tom neuměl brzdit chytil se nějaké větve a sletěl na zadek.

Ležím na sněhu, který je ještě zkrvavený od mé krve. Brácha, Eva a Nicole nevěděli co dělat. Nicole mě tedy vzala na ramena a sjela dolů na snowboardu, tak rychle, že jsme ani nestačil říct ,,achh!''Bolestí. Vlétla do našeho apartmánu a položila mě na postel a já nevěděl co se děje, když jsem tak tam ležel, viděl jsem bráchu, jak se nade mnou naklání. Nicole a Eva už odešly před hodinou, aspon jsem to slyšel. Tom měl velkou radost z toho, že mě vidí se opět hýbat. a proto mi dal krásný polibek, já jsem to, ale nevydržel a hned jsem ho začal zuřivě líbat, nejspíš ho to překvapilo, protože jsem byl ještě zraněný. Na tyhle hory už nepojedu a Nicole s Evou? Ty se staly našimi novými kámoškami. Byl jsme vděčný, že jsme už jeli domů!=)

Kdybych věděl co mě na horách čeká tak bych tam ani nejel. Když jsme se ráno vzbudili, řekla nám matka, že má poukaz na hory. No neříkám, že by se mi to nelíbilo, a proto jsem vstal z postele, sedl si k Tomovi a začal jsem ho lochtat!=) Vyjekl a zvedl na mě svůj prostředníček.Štípl jsem ho a on mě jednu plesknul, když se mamka šla podívat co robíme měl jsem uplně červené líco. Mamka řekla at si zbalíme věci. Když jsme tak balili uvědomil jsem si, že na sporty moc nejsem a proto jsme se ulejval, ale Tom hned do mě šprtnul a já se zpamatoval.Tom se dábelsky usmál a balil se. Oba dva jsme nastoupili do limuzíny a své prkna jsme dali do kufru (snowboardy). Jeli jsme nepřetržitě asi pár hodin. Chtěli jsme mít s Tomem trochu soukromí, ale nešlo to, jen jsem vzdechl. Tom se čuměl z okna a dělal jakoby nic. Toma jsem přejel očima od hlavy až......až k nohám a usmál jsem se. Tom to zpozoroval a jeho roztomilý obličejík se náhle změnil za více drsnější než předtím, Toma jsem baštil. Nejvíc se mi líbilo, když mi vyčítal, že nosím vanilkový jelení luj. A potom mi říkal, jak jsem sladký. Jelikož jsme měli limuzínu, tak jsme si zatáhli okýnko u řidiče. No zatáhl ho Tom!Když ho zatáhl , ztlumil osvícení a zatahl rolety od kouřových skel v autě. Nevěděl jsem co jako chce dělat. Ale líbilo se mi, jak šel někde až k řidičovi a vytáhl z ledničky mísu jahod a šampanské. ,,Uděláme si hezkou cestu.'' Čuměl jsme na něj jak na boha. Usmál jsem se a vzal si od něj skleničku vychlazeného šampána! Vzal jednu jahodu a špičkami prstů mi ji nabízel. Samozřejmě, že jsem si ji od něho vzal, ale myslel jsem si, že když ted máme soukromí, že bychom mohli dělat i něco jinýho. Vzal jsem Tomovi sklenici se šampanským a dal mu taky jahodu, málem mi uklovl i černě nalakované nehty. Vzal mě a jak bylo jeho zvykem, tak mi jemně zajel pod tričko a sundal mi ho. ,,Ach Tome'' Zalápal jsme po dechu. Tom mě položil na záda a nalil mi na břicho šampáno. Wow líbilo se mi to. Tom z mého pupíku začal sát šampáno. Roztékal jsem se vzrušením jak zmrzlina na poušti. Tom mi lízal břicho a já mu jemně zajel do dreadů. Sykl! Sedl jsem si a celý ulepený od toho skvělého pití jsem začal Toma drze líbat. Tomovi se tohle líbí, protože je mnohem romantičtější než se zdá. Najednou zastavilo auto a já nevěděl co se děje. Rychle jsem si na sebe hodil triko a bundu. Tom se ptal řidiče co je, ale ten odpověděl, že jsme už tady. ,,Ach ALPY'' Povzdechl Tom. Chystal jsem se, že jdu do hotelu, ale řidič mě chytil a ukázal mi na jiný hotel. Já jsme se díval jak blbec na 5 hvězdičkový hotel, ale Tom mě popad a letěli jsme tam. Měli jsme krásné apartmá. Zalezli jsme do apartmánu a Tom to nevydržel, chytil mě za boky, přitáhnul si mě k sobě a přisál se mi pusou ke krku.Jen jsem zalápal po dechu. Když v tom nás vyrušilo klepání na dveře, odtrhli jsme se od sebe a otevřeli jsme byla tam jedna holka, nejspíš nějaká fanynka, ale představila se nám jako naše instruktorka na snowboardu. Tom najednou zapoměl na své milostné touhy a zdrhl se obléct, popadl snowboard a odešel s holkou, po chvíli se, ale vrátil a říkal mi at si pospíším. Utíkal jsem tedy se obléct a vytáhl své prkno! Když jsme vylezli z hotelu viděl jsem fakt pěknou holku. ,,Škoda, že nejsem na holky!'' Problesklo mi hlavou, zatímco Eva byla obléknutá do růžovomodré kombinézy a ladila i s barvou prkna, byla Nicole oblečená do černorudé kombinézy. Vyrazili jsme tedy na sjezdovku, tak Nicole a Eva řekly, že si dají zahřívací sjezd. Čekali jsme s Tomem tedy dole, když se z mlhy vyřítily ty dvě. Dívali jsme se na ně jak na blázny, sjeli dolů a my se ptali jakou rychlosti jeli, ale Nicole jen odsekla ,,Ale dneska to je hrůza jely jsme jenom 120 km/h''Čuměli jsme se na ně. Ale chtěli jsme to skusit taky, ale menší rychlostí vyjely s náma až na horu a my se připravili. Ony odstartovaly a zmizely někde v mlze. ,,Do piče!!''Slyšel jsem řvát Toma, ale jelikož jsem otočil hlavu dozadu, tak jsme si nevšíml, že přede mnou je strom. ,,KŘÁP!''Napálil jsem to čelem do stromu. Ležel jsem nehnutě na sněhu, skropeném krví a celkem v bezvědomí, a protože Tom neuměl brzdit chytil se nějaké větve a sletěl na zadek.

Ležím na sněhu, který je ještě zkrvavený od mé krve. Brácha, Eva a Nicole nevěděli co dělat. Nicole mě tedy vzala na ramena a sjela dolů na snowboardu, tak rychle, že jsme ani nestačil říct ,,achh!''Bolestí. Vlétla do našeho apartmánu a položila mě na postel a já nevěděl co se děje, když jsem tak tam ležel, viděl jsem bráchu, jak se nade mnou naklání. Nicole a Eva už odešly před hodinou, aspon jsem to slyšel. Tom měl velkou radost z toho, že mě vidí se opět hýbat. a proto mi dal krásný polibek, já jsem to, ale nevydržel a hned jsem ho začal zuřivě líbat, nejspíš ho to překvapilo, protože jsem byl ještě zraněný. Na tyhle hory už nepojedu a Nicole s Evou? Ty se staly našimi novými kámoškami. Byl jsme vděčný, že jsme už jeli domů!=)

Kdybych věděl co mě na horách čeká tak bych tam ani nejel. Když jsme se ráno vzbudili, řekla nám matka, že má poukaz na hory. No neříkám, že by se mi to nelíbilo, a proto jsem vstal z postele, sedl si k Tomovi a začal jsem ho lochtat!=) Vyjekl a zvedl na mě svůj prostředníček.Štípl jsem ho a on mě jednu plesknul, když se mamka šla podívat co robíme měl jsem uplně červené líco. Mamka řekla at si zbalíme věci. Když jsme tak balili uvědomil jsem si, že na sporty moc nejsem a proto jsme se ulejval, ale Tom hned do mě šprtnul a já se zpamatoval.Tom se dábelsky usmál a balil se. Oba dva jsme nastoupili do limuzíny a své prkna jsme dali do kufru (snowboardy). Jeli jsme nepřetržitě asi pár hodin. Chtěli jsme mít s Tomem trochu soukromí, ale nešlo to, jen jsem vzdechl. Tom se čuměl z okna a dělal jakoby nic. Toma jsem přejel očima od hlavy až......až k nohám a usmál jsem se. Tom to zpozoroval a jeho roztomilý obličejík se náhle změnil za více drsnější než předtím, Toma jsem baštil. Nejvíc se mi líbilo, když mi vyčítal, že nosím vanilkový jelení luj. A potom mi říkal, jak jsem sladký. Jelikož jsme měli limuzínu, tak jsme si zatáhli okýnko u řidiče. No zatáhl ho Tom!Když ho zatáhl , ztlumil osvícení a zatahl rolety od kouřových skel v autě. Nevěděl jsem co jako chce dělat. Ale líbilo se mi, jak šel někde až k řidičovi a vytáhl z ledničky mísu jahod a šampanské. ,,Uděláme si hezkou cestu.'' Čuměl jsme na něj jak na boha. Usmál jsem se a vzal si od něj skleničku vychlazeného šampána! Vzal jednu jahodu a špičkami prstů mi ji nabízel. Samozřejmě, že jsem si ji od něho vzal, ale myslel jsem si, že když ted máme soukromí, že bychom mohli dělat i něco jinýho. Vzal jsem Tomovi sklenici se šampanským a dal mu taky jahodu, málem mi uklovl i černě nalakované nehty. Vzal mě a jak bylo jeho zvykem, tak mi jemně zajel pod tričko a sundal mi ho. ,,Ach Tome'' Zalápal jsme po dechu. Tom mě položil na záda a nalil mi na břicho šampáno. Wow líbilo se mi to. Tom z mého pupíku začal sát šampáno. Roztékal jsem se vzrušením jak zmrzlina na poušti. Tom mi lízal břicho a já mu jemně zajel do dreadů. Sykl! Sedl jsem si a celý ulepený od toho skvělého pití jsem začal Toma drze líbat. Tomovi se tohle líbí, protože je mnohem romantičtější než se zdá. Najednou zastavilo auto a já nevěděl co se děje. Rychle jsem si na sebe hodil triko a bundu. Tom se ptal řidiče co je, ale ten odpověděl, že jsme už tady. ,,Ach ALPY'' Povzdechl Tom. Chystal jsem se, že jdu do hotelu, ale řidič mě chytil a ukázal mi na jiný hotel. Já jsme se díval jak blbec na 5 hvězdičkový hotel, ale Tom mě popad a letěli jsme tam. Měli jsme krásné apartmá. Zalezli jsme do apartmánu a Tom to nevydržel, chytil mě za boky, přitáhnul si mě k sobě a přisál se mi pusou ke krku.Jen jsem zalápal po dechu. Když v tom nás vyrušilo klepání na dveře, odtrhli jsme se od sebe a otevřeli jsme byla tam jedna holka, nejspíš nějaká fanynka, ale představila se nám jako naše instruktorka na snowboardu. Tom najednou zapoměl na své milostné touhy a zdrhl se obléct, popadl snowboard a odešel s holkou, po chvíli se, ale vrátil a říkal mi at si pospíším. Utíkal jsem tedy se obléct a vytáhl své prkno! Když jsme vylezli z hotelu viděl jsem fakt pěknou holku. ,,Škoda, že nejsem na holky!'' Problesklo mi hlavou, zatímco Eva byla obléknutá do růžovomodré kombinézy a ladila i s barvou prkna, byla Nicole oblečená do černorudé kombinézy. Vyrazili jsme tedy na sjezdovku, tak Nicole a Eva řekly, že si dají zahřívací sjezd. Čekali jsme s Tomem tedy dole, když se z mlhy vyřítily ty dvě. Dívali jsme se na ně jak na blázny, sjeli dolů a my se ptali jakou rychlosti jeli, ale Nicole jen odsekla ,,Ale dneska to je hrůza jely jsme jenom 120 km/h''Čuměli jsme se na ně. Ale chtěli jsme to skusit taky, ale menší rychlostí vyjely s náma až na horu a my se připravili. Ony odstartovaly a zmizely někde v mlze. ,,Do piče!!''Slyšel jsem řvát Toma, ale jelikož jsem otočil hlavu dozadu, tak jsme si nevšíml, že přede mnou je strom. ,,KŘÁP!''Napálil jsem to čelem do stromu. Ležel jsem nehnutě na sněhu, skropeném krví a celkem v bezvědomí, a protože Tom neuměl brzdit chytil se nějaké větve a sletěl na zadek.

Ležím na sněhu, který je ještě zkrvavený od mé krve. Brácha, Eva a Nicole nevěděli co dělat. Nicole mě tedy vzala na ramena a sjela dolů na snowboardu, tak rychle, že jsme ani nestačil říct ,,achh!''Bolestí. Vlétla do našeho apartmánu a položila mě na postel a já nevěděl co se děje, když jsem tak tam ležel, viděl jsem bráchu, jak se nade mnou naklání. Nicole a Eva už odešly před hodinou, aspon jsem to slyšel. Tom měl velkou radost z toho, že mě vidí se opět hýbat. a proto mi dal krásný polibek, já jsem to, ale nevydržel a hned jsem ho začal zuřivě líbat, nejspíš ho to překvapilo, protože jsem byl ještě zraněný. Na tyhle hory už nepojedu a Nicole s Evou? Ty se staly našimi novými kámoškami. Byl jsme vděčný, že jsme už jeli domů!=)

V letadle

30. května 2006 v 19:31 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
,,Zase takový pěkný den!'' Řekl Tom. Usmál jsem se na něj a bylo mi jasný, že dneska jedem do Čech! ,,Hej Tome pohni!'' Křikl jsem na něj ať stihnem to letadlo! Konečně jsme v letadle. Tom se mnou chtěl navázat krátký, ale lechtivý rozhovor! Naslouchal jsem mu a on na mě vybalil všelijaký kecy. Docela se u toho bavil až jsem řekl: ,,Přeháníš!'' Usmál se a já se zatvářil jinak. Řekl: ,,Když myslíš!'' Kývl jsem hlavou na souhlas. ,,Hele jsme tu sami!'' Porozhlédl jsem se! ,,Kde je Gustav s Georgem?!'' Zeptal se Tom, jen jsem pokrčil rameny, že jako nevím! Usmál se a pohodlně si vzal discmana a poslouchal hip hop! ,,Kurva brácha dej to potišeji, bolí mě hlava!'' Řekl jsem! NIC! ,,Kurva brácha!'' Otočil se na mě a sundal si sluchátka:,,Ale, ale brácho bolí tě hlava?!'' Kývl jsem. Potom jsem viděl, že Tom se zvedl a šel do uličky, naklonil jsem se div, že jsem nespadl z kožené sedačky! Otočil se a řekl: ,,Seď woe jdu na záchod!'' Já jsem se začal smíchy dusit. Tom mi utekl z dohledu. Nejspiš jsem si zdřímnul, protože jak jsem se vzbudil, tak Tom seděl vedle mě a poslouchal zase ten jeho hip hop. Usmál jsme se na něj. Čuměl se z okna. Naklonil jsem se k němu a dal mu pusu na líčko. Podíval se na mě a zahleděl se mi do očí! Začal jsem opět roztávat, jako zmrzka na dovolené na Kanárech! ,,,Brácha?!''///,,No?!''///,,Nečum!'' Usmál se. Sedl jsem si zpět a čuměl do blba. Po chvíli se brácha zvedl a postavil se přede mě a řekl: ,,Na co čumíš ty kreténe?!'' Usmál jsem se a odpověděl:,,Předtím nikam, ale teď mám dobrý výhled od tvýho rozkroku!'' Chvilka ticha, která se probudila ve velký smích nás obou se táhla asi 5 minut. Potom se Tom zapřel rukama o sedadlo vedle mé hlavy a díval se mi do očí! ,,Tome nečum!'' Přiblížil se blíž a políbil mě. Já jsem si to nechal líbit, a proto jsem ho stáhnul na své kolena!,,Wow Bille co tě popadlo?!'' Usmál jsem se, přitáhl si ho k sobě a políbil. Cítil jsem co se v Tomovi děje. Seděl mi na kolenou a držel se mě jako klíště. Po chvíli se mi přisál ke krku a hladil mě po hrudníku. Jak bylo jeho zvykem! Tom mě rád kousal a ani ted to nevynechal. Kousl mě a já sykl. Tom mě víc přitisknul k sedačce a já věděl, že mu neuteču. Proč bych vlastně utíkal!=D Jednoduše jsem si to nechal líbit. Zajel mi pod tričko a vytahoval ho výš a výš, až mi ho sundal. Pevně jsem ho chytil za krkem a sundal jsem mu mikču. Tom mě začal líbat bez přestání. Zatímco mě líbal, tak já jsem mu sundával tričko. ,,Teda brácha!'' Řekl Tom, když jsem se mu začal dobývat do kalhot a přitom sem se u toho rozčiloval, padaly mi vlasy do očí a brácha řekl: ,,No teda Bille ty jseš, ale roztomilej, když se rozčiluješ!'' Usmál jsem se. Tahal mě nahoru a dolů, protože se mi to vždycky tak líbilo a hrozně vzrušovalo. ,,Teda Tome ty si dneska jak znovunarozen, ty mě překvapuješ víc a víc!'' A začal jsem ho opět vášnivě líbat. Tom už to nemohl vydržet a začal semnou kroužit na svém přirizením. Oba už jsme byli skoro na vrcholu, ale v tom se do kabiny přiřítili Georg s Gustavem, kterým úplně stuhnul zkoprnělý výraz v obličeji a začali přes sebe koktat: ,, No no a no mi už už bubudeme vyvystutupovat tak tak dělelejte jooo?'' Odešli a my celí rudí jsme se začali řechtat. ,,ty woe brácho dokončíme to později!'' Řekl jsem. Šli jsme tedy ven. A Georg s Gustavem někde zapadli, Tom do mě štouchnul a zašeptal mi:,,Hele dokončíme to vážně příště!''//,,Jasný!'' Odpověděl jsem.
,,Zase takový pěkný den!'' Řekl Tom. Usmál jsem se na něj a bylo mi jasný, že dneska jedem do Čech! ,,Hej Tome pohni!'' Křikl jsem na něj ať stihnem to letadlo! Konečně jsme v letadle. Tom se mnou chtěl navázat krátký, ale lechtivý rozhovor! Naslouchal jsem mu a on na mě vybalil všelijaký kecy. Docela se u toho bavil až jsem řekl: ,,Přeháníš!'' Usmál se a já se zatvářil jinak. Řekl: ,,Když myslíš!'' Kývl jsem hlavou na souhlas. ,,Hele jsme tu sami!'' Porozhlédl jsem se! ,,Kde je Gustav s Georgem?!'' Zeptal se Tom, jen jsem pokrčil rameny, že jako nevím! Usmál se a pohodlně si vzal discmana a poslouchal hip hop! ,,Kurva brácha dej to potišeji, bolí mě hlava!'' Řekl jsem! NIC! ,,Kurva brácha!'' Otočil se na mě a sundal si sluchátka:,,Ale, ale brácho bolí tě hlava?!'' Kývl jsem. Potom jsem viděl, že Tom se zvedl a šel do uličky, naklonil jsem se div, že jsem nespadl z kožené sedačky! Otočil se a řekl: ,,Seď woe jdu na záchod!'' Já jsem se začal smíchy dusit. Tom mi utekl z dohledu. Nejspiš jsem si zdřímnul, protože jak jsem se vzbudil, tak Tom seděl vedle mě a poslouchal zase ten jeho hip hop. Usmál jsme se na něj. Čuměl se z okna. Naklonil jsem se k němu a dal mu pusu na líčko. Podíval se na mě a zahleděl se mi do očí! Začal jsem opět roztávat, jako zmrzka na dovolené na Kanárech! ,,,Brácha?!''///,,No?!''///,,Nečum!'' Usmál se. Sedl jsem si zpět a čuměl do blba. Po chvíli se brácha zvedl a postavil se přede mě a řekl: ,,Na co čumíš ty kreténe?!'' Usmál jsem se a odpověděl:,,Předtím nikam, ale teď mám dobrý výhled od tvýho rozkroku!'' Chvilka ticha, která se probudila ve velký smích nás obou se táhla asi 5 minut. Potom se Tom zapřel rukama o sedadlo vedle mé hlavy a díval se mi do očí! ,,Tome nečum!'' Přiblížil se blíž a políbil mě. Já jsem si to nechal líbit, a proto jsem ho stáhnul na své kolena!,,Wow Bille co tě popadlo?!'' Usmál jsem se, přitáhl si ho k sobě a políbil. Cítil jsem co se v Tomovi děje. Seděl mi na kolenou a držel se mě jako klíště. Po chvíli se mi přisál ke krku a hladil mě po hrudníku. Jak bylo jeho zvykem! Tom mě rád kousal a ani ted to nevynechal. Kousl mě a já sykl. Tom mě víc přitisknul k sedačce a já věděl, že mu neuteču. Proč bych vlastně utíkal!=D Jednoduše jsem si to nechal líbit. Zajel mi pod tričko a vytahoval ho výš a výš, až mi ho sundal. Pevně jsem ho chytil za krkem a sundal jsem mu mikču. Tom mě začal líbat bez přestání. Zatímco mě líbal, tak já jsem mu sundával tričko. ,,Teda brácha!'' Řekl Tom, když jsem se mu začal dobývat do kalhot a přitom sem se u toho rozčiloval, padaly mi vlasy do očí a brácha řekl: ,,No teda Bille ty jseš, ale roztomilej, když se rozčiluješ!'' Usmál jsem se. Tahal mě nahoru a dolů, protože se mi to vždycky tak líbilo a hrozně vzrušovalo. ,,Teda Tome ty si dneska jak znovunarozen, ty mě překvapuješ víc a víc!'' A začal jsem ho opět vášnivě líbat. Tom už to nemohl vydržet a začal semnou kroužit na svém přirizením. Oba už jsme byli skoro na vrcholu, ale v tom se do kabiny přiřítili Georg s Gustavem, kterým úplně stuhnul zkoprnělý výraz v obličeji a začali přes sebe koktat: ,, No no a no mi už už bubudeme vyvystutupovat tak tak dělelejte jooo?'' Odešli a my celí rudí jsme se začali řechtat. ,,ty woe brácho dokončíme to později!'' Řekl jsem. Šli jsme tedy ven. A Georg s Gustavem někde zapadli, Tom do mě štouchnul a zašeptal mi:,,Hele dokončíme to vážně příště!''//,,Jasný!'' Odpověděl jsem.
,,Zase takový pěkný den!'' Řekl Tom. Usmál jsem se na něj a bylo mi jasný, že dneska jedem do Čech! ,,Hej Tome pohni!'' Křikl jsem na něj ať stihnem to letadlo! Konečně jsme v letadle. Tom se mnou chtěl navázat krátký, ale lechtivý rozhovor! Naslouchal jsem mu a on na mě vybalil všelijaký kecy. Docela se u toho bavil až jsem řekl: ,,Přeháníš!'' Usmál se a já se zatvářil jinak. Řekl: ,,Když myslíš!'' Kývl jsem hlavou na souhlas. ,,Hele jsme tu sami!'' Porozhlédl jsem se! ,,Kde je Gustav s Georgem?!'' Zeptal se Tom, jen jsem pokrčil rameny, že jako nevím! Usmál se a pohodlně si vzal discmana a poslouchal hip hop! ,,Kurva brácha dej to potišeji, bolí mě hlava!'' Řekl jsem! NIC! ,,Kurva brácha!'' Otočil se na mě a sundal si sluchátka:,,Ale, ale brácho bolí tě hlava?!'' Kývl jsem. Potom jsem viděl, že Tom se zvedl a šel do uličky, naklonil jsem se div, že jsem nespadl z kožené sedačky! Otočil se a řekl: ,,Seď woe jdu na záchod!'' Já jsem se začal smíchy dusit. Tom mi utekl z dohledu. Nejspiš jsem si zdřímnul, protože jak jsem se vzbudil, tak Tom seděl vedle mě a poslouchal zase ten jeho hip hop. Usmál jsme se na něj. Čuměl se z okna. Naklonil jsem se k němu a dal mu pusu na líčko. Podíval se na mě a zahleděl se mi do očí! Začal jsem opět roztávat, jako zmrzka na dovolené na Kanárech! ,,,Brácha?!''///,,No?!''///,,Nečum!'' Usmál se. Sedl jsem si zpět a čuměl do blba. Po chvíli se brácha zvedl a postavil se přede mě a řekl: ,,Na co čumíš ty kreténe?!'' Usmál jsem se a odpověděl:,,Předtím nikam, ale teď mám dobrý výhled od tvýho rozkroku!'' Chvilka ticha, která se probudila ve velký smích nás obou se táhla asi 5 minut. Potom se Tom zapřel rukama o sedadlo vedle mé hlavy a díval se mi do očí! ,,Tome nečum!'' Přiblížil se blíž a políbil mě. Já jsem si to nechal líbit, a proto jsem ho stáhnul na své kolena!,,Wow Bille co tě popadlo?!'' Usmál jsem se, přitáhl si ho k sobě a políbil. Cítil jsem co se v Tomovi děje. Seděl mi na kolenou a držel se mě jako klíště. Po chvíli se mi přisál ke krku a hladil mě po hrudníku. Jak bylo jeho zvykem! Tom mě rád kousal a ani ted to nevynechal. Kousl mě a já sykl. Tom mě víc přitisknul k sedačce a já věděl, že mu neuteču. Proč bych vlastně utíkal!=D Jednoduše jsem si to nechal líbit. Zajel mi pod tričko a vytahoval ho výš a výš, až mi ho sundal. Pevně jsem ho chytil za krkem a sundal jsem mu mikču. Tom mě začal líbat bez přestání. Zatímco mě líbal, tak já jsem mu sundával tričko. ,,Teda brácha!'' Řekl Tom, když jsem se mu začal dobývat do kalhot a přitom sem se u toho rozčiloval, padaly mi vlasy do očí a brácha řekl: ,,No teda Bille ty jseš, ale roztomilej, když se rozčiluješ!'' Usmál jsem se. Tahal mě nahoru a dolů, protože se mi to vždycky tak líbilo a hrozně vzrušovalo. ,,Teda Tome ty si dneska jak znovunarozen, ty mě překvapuješ víc a víc!'' A začal jsem ho opět vášnivě líbat. Tom už to nemohl vydržet a začal semnou kroužit na svém přirizením. Oba už jsme byli skoro na vrcholu, ale v tom se do kabiny přiřítili Georg s Gustavem, kterým úplně stuhnul zkoprnělý výraz v obličeji a začali přes sebe koktat: ,, No no a no mi už už bubudeme vyvystutupovat tak tak dělelejte jooo?'' Odešli a my celí rudí jsme se začali řechtat. ,,ty woe brácho dokončíme to později!'' Řekl jsem. Šli jsme tedy ven. A Georg s Gustavem někde zapadli, Tom do mě štouchnul a zašeptal mi:,,Hele dokončíme to vážně příště!''//,,Jasný!'' Odpověděl jsem.

Nakupování

30. května 2006 v 19:29 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
,,Hej brácha pojď nakupovat!'' Zařval na mě Tom. Zvedl jsem hlavu od Brava a řekl: ,,Cool nápad jdem!'' Zvedl jsem se, sebral Toma a šli jsme do obchoďáku. ,,Wow!'' Okomentoval Tom jedno super tričko od FUBU. Vzal jsem ho a šel s ním, ať si ho vyzkouší. Zalezl do kabinky a oblékl si ho. Vyšel a já se na něj podíval. ,,Teda brácho ta bílá ti sekne!'' Řekl jsem. Usmál se a zelezl zpět. Koupil jsme mu ho a šli jsme tam, kde jsem potřeboval a řekl jsem:,, Potřebuju nový obojek a nějaký boty a takový ty věcičky!'' Tom se usmál. Zatáhl jsem ho do rock shopu. Tom si sednul naproti v kavárně a čekal. Čekal a čekal, uběhlo už asi půl hodiny a Tom už byl nervozní tak zaplatil a šel dovnitř. Už z dálky poznal svýho bráchu a hned se mu ulevilo a šel zanim:,,Co tady děláš tak dlouho?'' ,,Nic vybírám ty zkurvený boty, který snad na mě nemaj nebo co, už jsem si jich vyzkoušel asi 10 párů a pořád nic!!!!! Tom jen naslouchal a řekl:,, Ale brácho, nerozčiluj se, sedni si tady a já ti přinesu ty nejlepší co tady maj jo?'' Tak a vyšel se je hledat až mu do oka padly takový bomby,a tak je hned vzal a dal je Billovi vyzkoušet. ,,Snad ti budou, můj styl to sice není ale doufam že ti padnou.'' //,, Jé díky!'' Řekl jsem. Vyzkoušel jsem je a padly mi.,,Brácho ty jsi můj anděl!'' A obejmul jsem ho. ,,Já vím, co bys beze mě dělal!'' Usmál jsem se. ,, Tak boty bych už měl, teď ještě ty skurvený doplňky!'' Šel jsem k vytrýnce a vyjekl. Tom se na mě podíval a řekl:,,Co je?!'' //,,Pojď sem honem!'' Zaječel jsem. Tom přišel a já mu ukazoval černý obojek a okomentoval jsme ho tak:,, Ten je super co? Mám ho koupit? Bude mi slušet?!'' Tom se na mě podíval a řekl: ,,Ale brácho tobě sekne všechno!'' Podíval jsem se na něj a řekl: ,,Tak já ho vezmu!'' Tom mi pošeptal do ucha: ,,A nebude mě píchat těma ostnama při líbání?'' Zavrčel jsem: ,,Neboj!'' Zazubil se a já se na něj drze usmál.Vybíral jsem si ještě stahováky na ruce, potítka a takové ty železné drápy na prsty. Tom zalezl kdesi do kabinky. Otočil jsme se a řekl: ,,Hele brácho co tohle?!'' Rozhlížel jsem se a opět řekl: ,,Kde jseš?!'' Jen co jsem viděl jeho ruku v kabince, která mě pobízela, ať jdu k němu, tak jsem za ním šel. Vtáhl mě hned dovnitř a pořádně zatáhl, aby nás nikdo neviděl. Já byl z Toma už celej červenej a ptám se:,,Co to má bejt? Proč tady? A sami? Vysvětlíš mi to?'' ,, Prosimtě nech těch otázek a pojď zamnou.'' Šel jsem pomalu a tak si mě musel přitáhnou, a začal mě hned hladit po zádech. ,,Tome neblbni ty to chceš tady v kabince?'' ,,Jo tady a teď moc se mi líbíš a už jsem to nemohl vydržet a tak se tady snad muzeme chvilec pomazlit ne?'' Mě se to začínalo moc líbit a tak začal jsem Toma také pomalu svlékat, ale v tom uslyšeli za kabinkou hroznej smích. ,,Co se děje?'' řekl již červený Tom.Já jsem vylezl ven a málem mě trefil šlak. Podíval jsem se na ty lidičky a řekl:,, Co jako tady chcete?!'' Podívali se na mě a s úsměvem odešli. ,,Jéžiš to byl trapas!'' Řekl mi Tom. Ale já neváhal a vlezl jsem zpět za ním. Opřel jsem se o stěnu kabinky a díval se na rudého Toma. Tom se ke mě přiblížil(viz.ob.nahoře) a políbil mě tvrdě. Přitáhl jsem si ho k sobě a zasekl mu černé nehty do boku. Sykl a najednou někdo rozhrnul závěs. Tom ihned odskočil, a tam byl prodavač a říkal nám, že zavírá. celí rudí jsme upalovali z toho obchodu domů!=)

TH starý fotečky

29. května 2006 v 19:45 | Alois |  Fotky Tokio Hotel
Roztomilí Devilish maj hezký písničky :)
Na oslavě dvojčátek 16 narozek
Z videoklipu DDM :)
Krásný úsměvy =D
To Ecko je fakt super jsou tam tak boží oblečky :)
Krásná fotečka :)
S kytarama jsou fakt sexy ty fotky mám nejrači !!! =) !!!
SCHREI !!! =D
DDM
Nádhernej plakát taky bych ho chtěla :(
Hezky Gustík !!! =) !!!
Hezký wallpapery :)
Pozor blikáááá !!!! =D !!!!
Devilish Bill má hustej výtlem a Gustík taky =D !!!
Wallpapery povedený :)
Podpísky :)
Jůůů Devilish krásná fotka =)
Krása :)
CD Devilish to bych chtěla :(
Tahle fotka je supr Devilishhh !!! =) !!!
Hezké :)
Roztomiloučký Devilish Jůůů !!! =) !!!
Hustý moc povedený =)
Krásnej plakát já ci :(
Z videoklipu SCHREI :) docela bordel :)

US 5 fotečky

28. května 2006 v 13:48 | Alois
Roztomilé Jééé =)
Docela sexy že ??? :)
Blázínci jedni chi chi =D
Nádherná fotečka moc moc sluší sexyyy !!! =D !!!
Maj hezký oblečení Jůůů =)
Jako andílci jak roztomilé ještě ty podpisy je to dokonalí =)
Mě se nejvíc líbý Richie je tak roztomilej =)
Drsnej Izzy a roztomilej Richie :)
To je krása kdo by mu odolal =)
Jejku to jsem se ale krásně vyspinkal Jééé =D
Jůůůhůůů chi chi =D
Andílek krásnej ach :)
A je tu praštěnej Izzy =D
Jééé :D
Sýýýr :D
Sluší mu to má hezkej úsměv :)
Uááááá jsem strašná zrůda chi chi srandista jeden =D
Jo jsem GOOD říká Michael :)
Má hezké oči :)
Tak tohle obdivuju jak to někdo může umět ten kdo to umí je umělec :)
Má fakt hezký oči =)
Hezké že ??? mě se to moc líbý jsou good :)

Jesse fotečky

26. května 2006 v 19:24 | Alois |  Fotky Jesse McCartney
Nebezpečnej pohled WOW !!! :) !!!
Krásná ostrá fotka žádnej mudlanec ach ten zadek prominˇte ZADEČEK SUPR !!! =) !!!
Další nádherná fotečka to je tak nádherný já se opravdu zbláznííím WOW !!! =) !!!
Jo je hustej chi chi :D srandysta :)
Zas ten pohled to je nádhera jak ty pohledy a po´zy dělá ??? Todˇ otázka :) Jsem CVOK !!! :D

Wallpaper Jesse :)

26. května 2006 v 19:13 | Alois |  Fotky Jesse McCartney
Naprostá krása a dokonalost !!! :) !!!
Je to trochu starší fotka tak se nedivte tomu účesu, ale jinak supr ne ??? :)
Hraje v seriálu Summerland chtěla bych ho vidět to musí být krása achjo :) :(
Neuvěřitelně býlí zuby jak to dělá ??? nádhernej úsměv :D
Je to krááásaaa !!! =)
To je určitě ze Summerlandu protože tam prej jezdí na prkně v neoprenu už si představuju to nádherný tělo Jééé !!! =) !!!
Krásně barevný Jůůů !!! :) !!!
Ach ten pohled hajzlík jeden =)
To je ale krása já se z toho pohledu snad zbláznim !!! ÁÁÁ !!! =) !!!
To tělo no prostě model no :)
Ty kytičky se ktej fotce hodí pěnkný :)
Jesse je prostě super zpěvák, herec a model o tom není pochyb :)))

Dvojčátka v akci 1

26. května 2006 v 18:46 | Alois |  Kaulitz Twins
Krásná fotečka :)
Jsou prostě NEJ NEJ NEJ DVOJČÁTKA na světě =) !!!

Dvojčátka v akci

24. května 2006 v 19:43 | Alois |  Kaulitz Twins
Když byli malý Devilish :)
Sluší to dvojčátkům sluší MOC MOC !!! =) !!!
Natáčení videoklipu RETTE MICH oba maj nádherný oblečení :)
JOOO tuhle fotku mám ráda prostě se mi líbý ani nevim proč vždytˇ oni jsou na všech fotká krásný ale tahle fotka mě něčim fascinuje :)
Jooo Devilish slyšela jsem kousek písničky a byla fakt GOOD !!! :)
Zas boží oblečení :)
Jak má Tom ty krátký dready to je roztomilé a Bill taky :) Ke zpapání =)
Ty to rozhulili WOW !!! =) !!!
Krásná fotka jsou prostě suprrrr !!! =) !!!
Boží jak je za něma ta obrazovka s Tomovou kytarou :)

Jesse :)

22. května 2006 v 16:51 | Alois |  Fotky Jesse McCartney
Model jeden krásnej :) =) 8)
Nádhera krásnej týpek krásný tělo =) hmmm =)
Krása jak někdo může mít takovou kliku a bejt tak krásnej a nadanej skoro na všechno vždytˇ on je zpěvák, model i herec to je nespravedlivé !!! Ale jemu se nedá odolat :)
Kus Kus Kus je to prostě Kus !!! =) !!!
Takovejch krásnejch kluků, ale ani jeden nejni Tsechichen Jáse z toho zblázniiim !!!Pohodář :) Jako já :)
A blázínek :) Jako já :)
Zpapat ho mnˇam sladkej :)
Jééé !!! :D !!!
Prostě model :)
Nádherná supha fotka dokonalííí !!! =) !!!
Fakt supr týpek no 1 !!! :) !!! Jsem praštěnááá !!! =) !!!

Nový fotky Gustíka ( hlavně pro Verču )

21. května 2006 v 12:06 | Alois |  Fotky Gustav
Pohodář :)
Krásně oholený nohy je to hezký když o sebe tak pečuje :)
Chci Verču =)
Když byl malý :)
Joo hustý :)
Z Prahy :)
Hezký botičky :)
Malinkej Gustík jak roztomilé =)
Má hezký tělo :)
Jak to mohl někdo tak nádherně namalovat fakt borec :)
Joo Gustav je rozpálenej asi zpívá SCHREI !!!
Zajímalo by mě co to dělá ???
Nádherný fotky nádhernej Gustav !!! :) !!! Má paličky od Metalliky !!!
Nádhernej úsměv k sežrání =)
Je prostě GOOD !!! :) !!!

Tom the best boy :)

21. května 2006 v 11:37 | Alois |  Fotky Tom
Tom rozdává podpisy já chci taky :(
Tom se podepisuje v Praze :)
Krásnej zadeček jen si šáhnout =)
Ty ošiška Jééé =)
Vypadá utrápeně :(
Tu si vybral že se mu líbý
Jeho bejvalka má good příjmení :)
Pusinka je tak roztomilej :)
Nádhernej plakát =)
Tomovo pouzdro na kytaru krásný on má všechno od GIBSON tohle pouzdro, samotnou kytaru, a pásek na rameno ke kytaře GOOD :)
Ty brejle mu mocinky slušej týpek jeden :)
Z videoklipu SCHREI drsný !!!
Nádhera víc dodat nemůžu =)

Bill s melírkama

18. května 2006 v 15:40 | Alois |  Fotky Bill
MOC mu to sluší :) jen tak dál !!!

Dvojčátka Kaulitz

17. května 2006 v 18:38 | Alois |  Kaulitz Twins
Tam bydlí dvojčátka
Z videoklipu DDM
Dvojčátka jdou ze školy s bodygardem
Před školou
Krásný plakátky :)
V letadle Bill pije džusík a Tom rapuje a Gustav a Georg spí je to super video je na www.youtube.com
Hrajou stolní fotbálek :)
Bill má hezký moušáky =)
Dvojčátka ve filmu když byli malý jsou k nerozpoznání !!! :)!!!
Když šli do první třídy roztomilé :)
Bill má hustej výtlem čemu se asi tlemí ? :)
Krásně se smějou =)
Oslava 16 narozek dvojčátek !!! :) !!!
Nádhernej plakát ci taky :(
Krása že ?
NEJ dvojčátka na světě Tom má krásný potítko a oblečení a Bill taky !!! :) !!!

Tom a Bill další story

17. května 2006 v 17:42 | Alois
V hotelu
,,Dneska to bylo parádní," vydechl Tom a svalil se na bíle povlečenou postel. ,,Některý ty holky byly fakt super. A ochotný," rozesmál se.

,,No jistě…samý dávačky. Copak ti nejde o nic jinýho?" zeptal se podrážděně jeho bratr Bill, zatímco si odličoval řasenku.

,,Ne nejde. A ty by sis měl taky začít trochu užívat, nebo si v dalším čísle Brava dozvíš, že seš určitě gay," zaútočil Tom na své dvojče.

,,Tak to se pleteš, brácho. Dozvím se tam, že jsem lesba," konstatoval smutně Bill a vyhodil odličovací tampónek do koše. Tom se rozchechtal tak, že si málem přišlápl dredy, které měl beztak plné brouků. Když byl konečně schopen slova, rádoby svůdně se podíval na svého bratra.

,,Buď rád. Holkám to nevadí a víš kolik frajerů si vyhoní péro nad tvojí fotkou, než zjistí, že jsi kluk? Co já bych za to dal," dodal tiše. Bill se překvapeně napřímil a nechápavě se na Toma podíval.

,,Co na mě tak vejráš? Šokuje tě to hodně?" vztekal se ,,dinosaurus" (pro pomalejší: Tom).

,,Ty seš…ty seš…teplej?" vyhrkl Bill. Ruce se mu třásly tak, že si málem nebyl schopnej odlakovat nehty.

,,Ale ne, ty pako. Já sem bisexuál," řekl samolibě Tom, zatímco pozoroval zadek svého dvojčete. Měl krásný výhled, protože Bill zrovna lovil pod stolem víčko od odlakovače.

,,No a jaktože to nevim?" ozval se zpod stolu deBill.

,,Už to víš."

,,No to brzo," zamračil se.

,,Jen si nemysli, brácho, já to taky nevim moc dlouho. Uvědomil jsem si to..ehm…no prostě nedávno," trochu se zakoktal Tom. Chvíli bylo ticho. Oba se starali o svou večerní ,,hygienu" a nevšímali si druhého. Asi v půl jedenácté zalehli do manželské postele. Tom si čím dál víc uvědomoval, že se klepe. Pro někoho, komu se líbí obě pohlaví, byl Bill zcela neodolatelný. Nevybouřené hormony se mu začaly ukládat na určitém místě.

,,Ehm, Tome?" ozval se Bill.

,,Co je?" zavrčel dotázaný. Musel se koncentroval, aby se na bratra nevrhl a on ho takhle vyrušuje.

,,Šukal si s ňákou dneska? Taková ta bloncka, jak se na tebe furt lepila, ta vypadala dobře," vyzvídal Bill. Tom jen tak tak potlačil vzeklý výkřik. Tohle mu snad dělá schválně.

,,Nech toho," zavrčel.

,,Co je?" nechápal jeho bratr. Na něco takového nebyl zvyklý.

,,Provokuješ mě," pokračoval nezměněným tónem Tom. Bill to začal považovat za vtip.

,,No a co se stane, až tě vyprovokuju?" zeptal se.

,,Tohle," zařval Tom, vrhl se na svého bratra a začal ho líbat. (Tohle jste nikdo nečekal, přiznejte se:-))))! ) Bill překonal počáteční šok a uvědomil si, že se mu to líbí. Že se mu to velmi líbí. Asi ve mně opravdu bude něco holčičího, pomyslel si, zatímco stahával ze svého bratra pyžamo velikosti XXXL (móda je důležitá). (UPOZORNĚNÍ: POKUD MÁTE SILNÝ ŽALUDEK NEBO POKUD SE CHCETE POZVRACET, ČTĚTE DÁL. JESTLI NE, TAK RYCHLE ZDRHEJTE)

Tom rychle sundal svému bratrovi veškeré oblečení. Už delší dobu po tomhle toužil a žádná sebeochotnější bloncka mu z hlavy nedokázala vymazat Billa. Luxusní pokoj byl svědkem jejich vášně. Tom byl kluk a Bill holka (což není nijak překvapující). Nebudeme si nic namlouvat, chlapci zdaleka nebyli tak zkušení, jak se tvrdí v Bravíčku. Řídili se ovšem heslem Carpe diem (užívej dne… v jejich případě ovšem spíš noci), takže pokračovali. Kouřili se navzájem (FUUUUJ). V pornu by nepochodili. Vypadali trochu jako z chudých afrických zemí, žebra se jim fakt dala počítat. Tomovy dredy se jim pletly, kde mohly. Ti dva úchyláci si toho však v nejmenším nevšímali a jeli dál. Postel vrzala, paparazziové tiše fotili a fanynky omdlévaly. Jeden po druhém se vystříkali a padli si do naruče nádherně uspokojení. Bohužel se nepodařilo zajistit nějaké fotografie, veškerý materiál byl zničen. 101 z přítomné stovky fotografů se totiž pozvracelo a tím nenávratně poškodili své fotoaparáty. Co z toho vyplívá: POKUD TRPÍTE BULIMIÍ, VYKAŠLETE SE NA BRČKA, TUŽKY A PRSTY A PUSŤTE SI TOKIO HOTEL!

Další story o Tomovi a Billovi

17. května 2006 v 17:31 | Alois
Cukrárna
Cukrárna byla plná skoro k prasknutí a rádio nahlas vyhrávalo hip hopovou písničku. Normálně nemám hip hop moc rád, ale musím říct, že tenhle song byl vážně dobrý, jenom jsem moc nerozuměl textu, protože v místnosti byl hluk. Tom seděl naproti mně a míchajíc lžičkou hrnek s kávou pozoroval, jak dojídám zmrzlinu. Když jsem k němu zvedl oči, sladce se usmál. Úsměv jsem mu oplatil a natáhl jsem k němu ruku. Otevřel pusu a ze lžičky slízl zmrzlinu, kterou jsem mu nabízel.
"Ještě bych si něco dal." zamyslel se a vzal si do ruky menu.
"Něco červeného," pokračoval klidně a mě pomalu mizelo obočí ve vlasech. Absolutně jsem nechápal, kam tím míří.

Náhle se jeho doposud zamyšlený obličej rozjasnil. Vstal od stolku.
"Hned jsem zpátky, chceš něco?" zeptal se mě.
"Možná ledový čaj, je tu horko. Díky." Řekl jsem a pozoroval jsem Tomovi pohupující se boky, jak mizí mezi ostatními lidmi. Zasněně jsem se začal šťourat v poháru, kde na dně leželo pár oříšku a jedna borůvka. Začal jsem jí lžičkou vybírat ven, ale než se mi to podařilo, Tom byl zpátky. Postavil přede mně skleněnou láhev s citrónovým čajem a sedl si.
"Ty jsi si nic nekoupil?" zeptal jsem se ho a znovu jsem se začínal divit.
"Ale jistě že ano." Odpověděl mi a z kapsy vytáhl lízátko.

Rozesmál jsem se.
"Lízátko? Copak jsi dítě?!" zeptal jsem se ho, když jsem se přestal chechtat.
"To si ještě povíme." Zamumlal potichu sám pro sebe a začal rozbalovat plastový obal. Konečně se mi podařilo vylovit borůvku z poháru, stejnak jako se Tomovi povedlo roztrhat nedobytný obal lízátka. Držel bílou tyčku v ruce s očima upřenýma na červenou kuličku na jejím konci. To mě málem rozesmálo znovu. vážně vypadal jako dítě, které se nemůže dočkat, až ochutná, ale zároveň si chce něco nechat na pak.

Orosenou láhev s čajem jsem si položil na čelo a tiše jsem vzdechl. bylo tu horko k padnutí, ale venku to bylo ještě horší. Začal jsem přemýšlet o Magdeburku a jeho příjemné teplotě kolem 20°C, zatímco tady na Sicílii jsme se pařili při 35°C. Podržel jsem si chladivou láhev za krkem a znovu jsem se podíval na Toma. Rozhlížel se kolem a přitom olizoval lízátko. Když jsem ho pozoroval trošku déle, všiml jsem si, že dělá cokoliv, aby se na mě nemusel podívat. Dalších pár minut trvalo, než jsem si uvědomil, že Tomův jazyk kolem lízátka kmitá v jakémsi podivně vášnivém tanci. Co mi netrvalo dlouho, bylo zjištění faktu, že mi naskakuj husí kůže a přitom se mi po zádech valily přímo proudy horkého potu. A díkybohu taky rozpoznání celkem milé věci, pokud kolem vás není přinejmenším čtyřicet lidí. kalhoty mi v rozkroku začínaly být těsný!

Zprudka jsem vydechl a z úst se mi vydral jasně vzrušený sten. Tom se ďábelsky usmál, ale pořád se na mě ani nepodíval. V klidu si olizoval lízátko a dělal, že netuší, jak mě tím mučí.
"Tome.." podařilo se mi zašeptat, aniž by se mi zlomil hlas.
"Ano, Bille? Děje se něco?" zeptal se a konečně se mi podíval do očí.
"Nedělej, že nevíš! Okamžitě..okamžitě toho nech!" zašeptal jsem znovu tentokrát se mi hlas potácel mezi hlubokými tóny při slovu prvním až k nevídaným výškám u slov dalších.
"Čeho mám nechat, bráško?!" Naklonil se ke mně a lízátko doslova vcucl do pusy. Další nával horka mě polil od hlavy až k patám a já jsem konečně odvrátil pohled od Tomova obličeje.

Když jsem se na něj znovu podíval, usmíval se škodolibým úsměvem. Něco mi ale říkalo, že tady není něco v pořádku a pak jsem na to přišel! Tom měl přehozenou nohu přes nohu, jako to dělají holky, což mi dalo jasně vědět, že ani jeho to nenechává chladným. Najednou mu jedna ruka zmizela pod stolem a já cítil, jak mi stiskl stehno těsně nad kolenem.
"Ty malý hajzlíku!" zavrčel jsem. Překvapeně se mu rozšířily zorničky, ale jinak se ani nehnul. "Možná by sis měl jít omýt obličej na záchod! vypadáš, jako by si měl opravdu vysoký krevní tlak." Řekl po chvíli a párkrát nevinně zamrkal.

Konečně jsem odložil láhev s čajem. teď už mi byla na nic, protože byla teplejší, než kdybych jí nechal dlouho na slunci. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale touha nakonec zvítězila. nenápadně jsem se zvedl a odešel jsem na záchodky. Děkoval jsem bohu za to, že byla cukrárna tak přecpaná, zatím.

Záchodky byly kupodivu prázdné a navíc tu byl příjemný chládek. Stoupnul jsem si k umyvadlu a podíval jsem se do zrcadla. Tom měl na jednu stranu pravdu . byl jsem červenej jako rajče. Opláchl jsem si obličej studenou vodou a snažíc se uklidnit, jsem se opřel zády o studenou zeď. Po chvíli jsem slyšel kroky a hned na to se otevřely dveře od záchodků. Vešel Tom, v puse pořád to lízátko. Beze slov ke mně přišel a oběma rukama se zapřel o zeď vedle mojí hlavy, jakoby mi snad chtěl zabránit útěku. Přiblížil se mi tak blízko k obličeji, že jsem slyšel, jak mu zuby tříští zbytek lízátka. Usmál se a vyplivnul tyčku z pusy. Pomalu se přibližoval blíž a blíž a nakonec mě letmo políbil. Bodlo mě ve slabinách. Tom se znovu odtáhl a já se cítil trošku ošizený. Skrčil jsem se a podlezl pod Tomovými pažemi. Zamířil jsem k jedné kabince, nespouštěje z něj oči. Následoval mě - možná až příliš rychle. Zavřel dveře a zamkl je.


Chytil mě u krku za tričko, otočil se a smýkl se mnou na dveře, můžu jenom znovu děkovat osudu, že neměly háček na saka. Tvrdě mě políbil na rty a rukama mi zajel pod tričko. Chvíli mu prsty bez cíle jezdili po mém břiše a hrudníku, ale po chvíli mi téměř bolestivě zmáčkl obě bradavky najednou.
"Ach bože!" zalapal jsem po dechu a chytil jsem Toma za boky. Přisál se mi pusou ke krku, začal mi tam sát kůži a jemně mě kousal. Když stiskl víc, strhnul jsem jeho boky na své a jasně jsem cítil, co se v Tomovi děje.


"Tak co, jak to chceš?" zašeptal mi smyslně do ucha.
"Jako to lízátko, ale bez toho konce..." Usmál jsem se na něj a cítil jsem jeho ruce, jak mi sjíždějí k poklopci. Po chvíli jsem byl bez kalhot a seděl jsem na přiklopeným záchodě. Tom klečel proti mně a rukama mi přejížděl po vnitřní straně stehna, zatímco rychlými polibky pokrýval můj pravý bok. Přestal jsem se ovládat a rukama jsem mu zajel do dredů, tlačíc jeho hlavu k mému klínu.

Zvedl hlavu a podíval se mi do očí. Na čele mu taky perlil pot a do pravého lýtka mě tlačilo jeho vzrušení.
"Tome, prosím, tohle,tohle mi nedělej." podařilo se mi ze sebe vyrazit. Zaklonil jsem hlavu, zavřel oči a cítil jsem, jak se Tom pusou přesunul na moje stehna a začal tam sát kůži. Rukama jsem mu sjel z hlavy na krk a pak na ramena. Slyšel jsem, jak sykl, když jsem mu do jemné kůže zaryl černě nalakované nehty, jako znamení, že má pokračovat.

Prudce jsem vydechl, když se rty letmo otřel o špičku mého penisu. Chvíli se nic nedělo a já slyšel, jak ticho v místnosti ruší jen můj přerývavý dech a zastřený hluk z cukrárny. Když mě vzal do úst celého a začal sát, cítil jsem, jak se ve mně začíná rozlévat povědomé teplo.
"Ach, Tome, nepřestávej." zachraptěl jsem a začal jsem se mírně třást.

Věděl jsem, že už to dlouho nevydržím.
"To..Tome.. už to.." ani jsem nestihl doříct větu. Podíval jsem se na něj a viděl jsem, jak tiše polyká. Vytáhl jsem ho za ramena na svůj klín a nechal jsem ho si sednout. Naklonil se ke mně a vášnivě mě políbil. jahody už přebíjela slaná příchuť mého spermatu. Položil jsem mu ruku na nohy a s úsměvem jsem zaznamenal vybouleninu v jeho kalhotách.
"Ale, ale copak to tu máme?" zašeptal jsem a setrval jsem rukou v jeho klíně. Se zakňučením zabořil obličej do mého krku. Jednou rukou jsem ho objal kolem pasu, aby nespadl a druhou rukou jsem mu rozepnul pásek. Provlíkl jsem ruku pod jeho kalhoty a trenýrky a volně jsem jí přejel přes jeho vzrušení. Zalapal po dechu a tiše zasténal. Obtočil jsem kolem něj prsty a začal jsem rukou pohybovat nahoru a dolů.
"Bille, rychleji prosím." slyšel jsem ho zavzdychat a zrychlil jsem tempo. Netrvalo dlouho a mojí ruku zaplavila teplá tekutina.

Když jsme chvíli po tom setrvávali v absolutním tichu, abychom se uklidnili, slyšel jsem kroky, zvuk puštěné vody a klapnutí dveří, jak někdo odešel ze záchodků. Tom se zatvářil trošku překvapeně a zčervenal.
"Někdo nás slyšel." zakňučel.
"No a co? Přece si to chtěl tady, ne?" odvětil jsem mu s klidem, ale i mě to trošku zneklidňovalo.
"Radši odejdeme zadním vchodem…" doplnil jsem pochvíli...a další!!!!§

Takže jsem byl v obýváku a ležel jsme na gauči, protože byl Tom na plavečáku, tak jsem si ho začal představovat a pustil si Green Day. Nejspíš jsme usnul, protože jsem ani nepostřehl, že Tom už přišel. Ale cítil jsem ho u sebe velmi blízko. Nevydržel jsem to a vzbudil se. Tom stál nade mnou a z dreadů mu kapala voda, byl mocinky sexy. Když mi pár kapek ukáplo na můj rozpálený hrudník, neubránil jsem se a přitáhl si ho k sobě. Vášnivě mě políbil, což u něj nebylo zvykem vstal a odešel do koupelny.

Díval jseme na něj tak dlouho dokud to jen šlo. Slyšel jsem jak se sprchuje a jak si zpívá jednu cool písen. Líbilo se mi to. Po chvilce Tom vyšel ušklíbl se na mě a zapadl do svého pokoje. Šel jsme za ním a u dveří jsem se opřel a díval jsem se na Toma. Byl krásný. Tom měl něco v plánu, ale nevěděl jsem co. Tak jsem tedy odešel do obýváku a lehl si an gauč.Tom přišel a já cítil jeho ruku jak mě hladí po tváři.Otevřel jsme oko a nato i druhé. Jak bylo jeho zvykem tak se šibalsky a drze usmál, to mě vzrušilo ještě víc. Zajel mi jemnně a pomalu pod tričko a hladil mě.Líbilo se nám to.Zvedl jsem se a přitáhl si Toma těsně k sobě. Ten jen vydech, začal jsme ho vášnivě a drze líbat, jemu se to líbilo, když jsem mu sjel rty až ke krku, cítil jsem jeho srdce silně bít.Byl rozpálený proto se mi líbilo, když jsem ho začal jemně kousat a oblizovat.

Políbil jsem ho a odešel jsem do koupelny, ale nezamkl, napustil jsem si horkou vanu a pěna mi přetékala přes okraj. Svlékl jsem se a položil se do vany, konečně. Byl jsme už zpocený jak něco. Tom přišel za mnou a já se na něj čuměl, jak debil. Tom přistoupil ke mě a zakousl se mi jemně do krku. Sice jsem vyjekl, ale Tomovi se to ještě líbilo víc. Vzal jsem jednou rukou Toma za dready a druhou rukou jsem se mu zasekl černýma nehtama do krku. Začali jsme se líbat. Řekl jsem mu at mi umyje záda. On s potěšením mi myl záda. Vylezl jsem z vany a vzal si ručník. Díval jsem se na Toma,který byl jen kousek ode mě a byl strašně sexy.Moc se mi líbil.Ani jsem si nevšiml, že Tom má ještě něco. Vzal mě na ramena a odnesl do obýváku. Hodil mě na gauč a sedl si vedle mě. Díval jsem se na něj a on se mi zahleděl do očí, začal jsem roztávat jako zmrzlina na slunci. Vrhl jsme se naněj. Když už byl bez trička, tak jsem mu začal přejíždět po hrudníku. Tomovi se to strašně líbilo. Byl hodně rozpálený, a proto jsem zajel i k jeho kalhotám, po chvilce byl.....bez kalhot.

Tom mě vzal a hodil si mě pod sebe tak, že byl nahoře. Díval jsme se na něj a on na mě. Naklonil se nade mě a já ho za krk stáhl k sobě, zuřivě jsme se líbali, líbilo se nám to, potom jsem sjel i Tomovi pěkně dolů a začal jsem mu sát kůži na stehnech.. Tom se třásl. Byli jsme zpocení. Když jsem se jen nepatrně dotknul rty jeho penisu, zaúpjel slastí to se mě strašně líbilo, a proto jsem ho pěkně udělal. Nakonec vydech slastí a já polykal.

Tom mi udělal to samé, ale šel na to trošku pomaleji, prostě jak to umí jenom on. Po tom všem jsme se ještě divoce mazlili na gauči a dali si druhé kolo!=)