Je tovůči Tomovi a Billovi hnus ale je to hezkej příběh

17. května 2006 v 16:41 | Alois
Tom a Bill v kině
Řekl mi Tom, že je v kině ,,Lod duchů!'' Normálně nemám horory rád, ale to vůbec nevadí. Nadšeně vyjekl, když jsem kývl hlavou, že s ním teda půjdu. ,,Hele brácho, vem si černou, černá ti sekne, jak něco!'' Usmál jsem se a řekl:,,Tobě zase sekne bílá!'' Sladoučký úsměv mi oplatil, zajímavým a drzým zazubením. Hodil jsme na sebe koženou bundu a šli jsme tedy. Čekali jsme ve frontě na lístky. Drcl jsem do Toma a řekl mu, že zajdu pro pizzu a Red Bull. Kývl hlavou a já šel. ,,Bille?!Bille?!'' Někdo mě volal, otočil jsem se a hle! ,,Ahoj Nicole!'' Zařval jsem na Nicole, která na mě mávala zdálky. Přišla ke mě a dala mi pusu na líčko. ,,Co tu děláš?!'' Zeptala se mě šibalským tonem. ,,Jdu na Lod Duchů!''Odpověděl jsem ji s klidem. ,,Vždyt ty horory nesnášíš!'' Usmála se. ,,No jo, ale Tom mě přemlivil, tak jdu!'' Usmála se a rozloučila:,,Tak já jdu Bille, musím jít s holkama na Hostel!'' Zježily se mi chlupy strachem a řval jsem:,,Na Hostel?!'' Tom ke mě přišel a řekl:,,Tak ty chjceš jít na Hostel jo, tak půjdem?!'' A už mě táhnul na lístky na Hostel, nakonec jsem ho přčesvědčil, že ,,Lod duchů''bude děsivější. Kývl hlavou a řekl:,,Už mám lístky jdeme si sednou, jo a s kým ses to zapovídal?!'' Vyzvídal jako malý. ,,S Nicole!'' //// ,,Ona tu je?!'' Zeptal se! ,,Jasný šla na Hostel!'' Tom se zazubil a řekl:,,To je u ní normál, ona miluje krváky!'' Usmál jsme se nevině a řekl: ,,Jdeme si sednout!'' Začal film. Tom se očividně těšil jak malý, ale já málem umíral strachy. Když došli k pasáži jak............! Už jsem byl přilepený strachy na Tomovi. Když jsem se na něj podíval, čuměl na obrazovku a drze se šklebil. Schoval jsem hlavu a tiskl jsem se k Tomovi. Cítil jsem, jak mě hladí a poplacává po zádech. Zadíval jsem se mu do očí. Jestli znáte Cinestar v Ostravě, tak u nás máme také spojené sedadla.
V očích mu plály plamínky ohně. Také jsem cítil, jak mě začal hladit, jak mu ruce začaly jezdit po mých bokách nahoru a dolů. Naše řada a řada po námi byla volná, protože jsme byli uplně nahoře měli jsme krásný výhled. Záblesky z filmu osvětlovaly Tomovu tvář. Stiskl mi stehno těsně nad kolenem. ,,Ale!'' Zavrčel jsem a Tom dal ruku z mého stehna pryč. Po chvilce jsem mu stiskl stehno trošku více nad kolenem. Viděl jsem jak zavřel oči a zaklonil hlavu, kterou si opřel o sedačku, po chvilce vydechl. Nasadil jsem na svůj obličej drzý úsměv. Otevřel oči a podíval se na mě. Usmál jsem se na něj. Zvdl hlavu, přiklonil se ke mě a políbil. Začali jsme se líbat, ale jen tak nenápadně. Film jsme ani nevnímali, vnímali jsme sebe. Já Toma a Tom mě. Hodně mě nepřekvapuje, že si nezaplantáme jazyky. Taky mě, ale překvapuje, že se nám nezapletou piercingy. Já jsem se zvedl, jako kdybych chtěl odejít, ale Tom mě chytl a stáhl mě k sobě. Náhle jsem seděl na Tomových kolenou. Začali jsme se líbat a Tom mě začal hladit, já jsem ho za to škrábal po zádech!(jsem to ale hajzlík!) Sesednul jsem z Toma a sedl si vedle něj. Položil mi ruku na břicho. ,,Ty malej hajzlíku!'' Zašeptal jsem. Začal mě hladit po bříšku. Dal jsem mu nohu, přes jeho a on se drze usmál. Tom vstal a zvedl mě. Tvrdě mě políbil na rty a už se chystal k odchodu. Natož jsem ho stáhnul zpátky a on spadl přímo na mě. vydechnul jsem. Začal jsem ho hladit po dreadech. ,,Copak hledáš?!'' Zeptal se mě. ,,Rohy!'' /// ,,Rohy?Copak jsem dábel?!'' Usmál se. Odpověděl jsem:,,Ne, ale jsi těžkej jak kráva!'' Usmál se na mě a políbil mě. Začal mě hladit po hrudníku a břiše.(podotknu, že jsme se pořád líbali),,Kdyby tohle viděla máma!'' Řekl Tom. Ušklíbl jsem se na něj a řekl:,,Co sem pleteš mámu!'' /// ,,Mě stáči, že máme teplýho manažera, a ještě k tomu nepohledného!'' Usmál jsem se a řekl:,,Horší by bylo mít manažerku a ještě k tomu na chlapy!'' Usmíval jsem se, zatímco Tom mě zahrnoval polibky.Když jsem tak ležel pod Tomem, ketrý mě hladil a líbal, tak jsem si nevšiml, že film pomalu končí. Rožly se světla a já to chtěl Tomovi říct, ale nedovolil mi cokoli říkat. Lidé se začali zvedat a odcházeli. Zavřel jsme oči a užíval si Tomové něžnosti. ,,Bille?!Tome?!'' tenhle hlas znám to je...............! V mžiku jsme byli 3 metry od sebe. ,,Ahoj Nicole!'' Nevině jsem se usmíval. Myslel jsem, že to vykecá a měl jsem strach. ,,Hele kluci měli byste si to nechat na doma!'' Usmívala se. Tom si oddechl a řekl: ,,Nevykecáš to?!'' Nicole se usmála drze a řekla:,,Jako co? Nic sem neviděla!'' Usmál jsem se a řekl:,,Dík!'' /// ,,Tak kluci jdeme vy běžte domů a já jdu taky domů.''
Kývli jsme s bráchou hlavou a odešli. Tom se ještě červenal. ,,Takový trapas!'' Řekl! ,,Klídek Tome, Nicole to nikomu neřekne!'' Usmál jsem se na něj. Došli jsem domů. Já zavřel dveře, které jsem samozřejmě zamknul. Tom se otočil a než stačil něco říct, tak už měl můj jazyk v puse. Začali jsme se líbat. Tom mě obejmul a nějak jsme se dolíbali do obýváku na gauč. Tom spadl na gauč a já na něj. Začal se mi přehrabovat ve vlasech! ,,Co taky jsem těžkej jako kráva?!'' Usmál jsem se. Tom mi odpověděl:,,Ne, já hledám nějaký rohy, protože si rozjetý, jako démon!'' Usmál jsem se a aniž bysme se nadáli, byli jsme bez trička! Zatímco jsem pokrýval lehkými polibky Tomovo břicho, tak si mi Tom hrál s vlasami. Když jsem se mu zakousl do jeho sexy bříška, tak vyjekl. Vytáhl mě k sobě a políbil, rukou mi zajížděl k mému zipu u kalhot. ,,Sakra je nějaký zaseklý!'' Usmál jsem se a řekl:,,Snaž se, budeme to muset dělat holt každej den, než se to naučíš!'' Usmál se a zápasil se zipem u mých kalhot. ,,Já je snad roztrhám!'' Zaječel Tom. ,,Neblbni byly drahý!'' Řekl jsem mu s klidem. Když mi je sundal, tak já jsme cítil..........................Co vas to kurva zajímá, hele celou noc jsme se líbali a mazlili!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.