Bill a Tom sami doma

24. července 2006 v 11:38 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
"Bille , Tome" Volala z přízemí paní Kaulitzová. "Volali mi z práce. Musím odjet na dva dny na školení. Zvládnete to tu sami?" Bill vyběhl ze svého pokoje a ze schodů volal na mamku "Jo neboj to zvládnem." Za Billem vyběhl Tom "Jo Bill má pravdu, to zvládnem, neboj. Už nám přeci není pět, ale šestnáct!" Paní Kaulitzová se ještě jednou s obavami v očích podívala na kluky "Dobře budu vám věřit." A odešla.
"Tak brácha, co večer podniknem?" Zeptal se Bill svého bratra. "No já bych věděl." Protáhl Tom a mrknul na Billa. "Ty fakt myslíš jenom na jedno." Usmál se lišácky Bill. "No nediv se, jsem přeci kluk." Odvětil mu Tom. "dobře, už vím co budeme dělat. Obědvej na večer pizzu a já skočím do půjčovny pro nějaký DVDčko." Rozhodl nakonec Bill. "Jo to je super nápad." Pochválil Tom bratrovu volbu.
Večer Tom obědval pizzu. Když jim ji donesli, šel si sednout do obýváku na pohovku a pizzu položil na stůl. Chvíli po něm přišel Bill s DVDčkem v ruce. Pustil ho a Tom hned vyzvídal co to je. "Nech se překvapit." Usadil ho Bill. Tom se pochvíli dozvěděl, že Bill půjčil Hříšný tanec 2!
V půlce filmu Tomovi začalo kručet v břiše a tak si vzal kousek pizzi. Za chvíli ho měl snězený. Jemně si začal olizovat rty. Když si toho Bill všimnul položil Tomovi ruku na nohu a začal mu ji hladit. Tom si rychle vzal další kousek. Jakmile ho snědl začal si stejně olizovat rty. To Bill už nevydržel a vrhl se na Toma. Začal ho líbat a pomalu mu začal slíkat tričko. Dál už Toma nesvlékal, protože mu v tom zabránil. A teďko naopak začal Tom Billovi svlékat tričko. Když ho z něj doslova serval. Otevřel mu pásek a jedním trhnutím ho sundal z jeho kalhot. Pak Bill rozepnul Tomovi knoflík u kalhot a i zip. Sundal z něj kalhoty. To pak udělal i Tom Billovi. Nakonec bylo oba nahý. Bill začal Toma všude líbat a Tom mu mezitím hladil vlasy.
Ráno se Bill probudil v Tomově náručí. Když oba dva vstali uklidili bordel co přes noc stihli udělat. Nakonec se domluvili, že tohle se nikdy nikdo nedozví a, že už se to nikdy nebude opakovat. Po téhle dohodě se Tom usmál "Nemůžu tě zaručit, že se to nikdy nebude opakovat!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marký Marký | 4. srpna 2006 v 14:36 | Reagovat

no sorry,ale tohle je dost nechutný !!

2 SONA KAULITZ SONA KAULITZ | E-mail | 4. prosince 2007 v 10:09 | Reagovat

ME SE TO NAHODOU LIBILO!!!!!!

NAPISTE PROSIM POKRACKO!!!

3 niky niky | 8. března 2008 v 11:43 | Reagovat

moc rychlí já bych to trošku rozepsala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.