Hotel

3. srpna 2006 v 11:27 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
HOTEL
Vysíleně jsem dopadl na postel. Rozhlédl jsem se kolem sebe a opět položil hlavu zpátky na matraci. Hotelové pokoje jsou všechny stejné, splývají mi do jednoho. Neobtěžoval jsem se ani svléknout a sáhl po dálkovém ovládání ležícím na nočním stolku. Na spánek bylo ještě příliš brzy, tak jsem pomalu projížděl kanály. Nějakej film, zprávy, kreslenej seriál, jee náš klip, porno. Rozhodl jsem se pro poslední možnost. No co, musím nějak kompenzovat nedostatek sexu. Nechal jsem svítit jen tlumené osvětlení a nerušeně sledoval obrazovku.
Po prvních minutách mi začala naskakovat husí kůže a cítil jsem jak se ve mně probouzí touha. Musel jsem na chvíli odvrátit oči, abych se dostal trošku do klidu a neudělal se po pár vteřinách.
Polekaně jsem sebou trhnul, když někdo rozrazil dveře pokoje. No samozřejmě, zase jsem nezamknul! Už dopředu jsem začal rudnout a chystat si v duchu nějaké důvěryhodné zaonačení trapasu.
Nebylo třeba, okamžitě jsem poznal Toma. "Jdu tě zkontrolovat bráško" usmál se sladce a otočil se po zvuku televize. I přes malou viditelnost jsem si všimnul, jak se pro sebe ušklíbl. "Co tak blbě koukáš?" obořil jsem se na něj. "Zajímalo by mě co máš puštěný ty, vsadím se že úplně to samý!" Tom mi vytrhnul ovládání z ruky a vypnul zvuk. "Co se rozčiluješ, neřekl jsem ani slovo". Mluvil tím svým vlačným, hluboký hlasem, který mě vždycky tolik dostával. Mlčel jsem. Tom si sedl na okraj postele a naklonil se přímo před můj obličej, takže jsem zřetelně cítil na tváři jeho dech. "Nebo jsem tě snad z něčeho vyrušil?" zašeptal. "Vidíš snad že bych něco dělal?" podíval jsem se mu do očí a viděl jsem jak mu blýskly zorničky. Sklonil hlavu ještě níž a vlhkými rty se mi letmo dotknul krku. Zachvěl jsem se po celém těle. "A chceš něco dělat?" pošeptal mi drze. Vzrušením mě zatrnulo, ale i když mi Tom přejel jazykem po jemné kůži, rozhodl jsem se ovládat. Oddálil ode mě hlavu. "Mám odejít?" zeptal se vyzývavě. "Ne!" vykřikl jsem, čímž jsem se stejně prozradil. Tom se spokojeně usmál. "Já vím, že mě tady chceš. Na mě nic hrát nemusiš. Je zamknuto". Přestal jsem se krotit. Vzrušeně jsem se přitisknul na Tomovi rty a jakmile mi vsunul jazyk do úst, kalhoty v rozkroku mi div nepraskly. Hlasitě jsem zasténal, když si na mě Tom lehl a vášnivě mě líbal na krku. Moje vzdechy ho vzušily natolik, že mi stáhnul tričko a vzal moji bradavku jemně mezi zuby. Zasténal jsem. "Neboj, už tě toho tlaku zbavím" zašeptal,prudce mi rozepnul sponu pásku a drsně mi rval kalhoty z boků. Vášnivě mě políbil a celý rozpálený se třel boky o můj klín. Přes tenkou látku prádla jsem zřetelně cítil každý jeho pohyb a jeho neskrývané vzrušení. Dráždivě jsem mu hladil horký, zpocený hrudník a v jednom okamžiku mu zajel levou rukou pod kalhoty. Sykl a celý se napjal. Přítáhl jsem si jej k sobě a znovu propletl jeho jazyk s mým. To už nevydržel a téměř násilím mi stáhnul i poslední kus mého oděvu.Slyšel jsem jeho zastřený zrychlený dech a umíral vzrušením. Tom mi lehce oddálil kolena a přejel jazykem po celé délce mého vzrušení. Hlasitě jsem zasténal a chytil Toma kolem krku, zatímco on mě vzal celého do úst. Zavřel jsem oči a slyšel sám sebe naříkat rozkoší. Když jsem cítil že přichází můj vrchol dotknul jsem se Tomova ramene. "Tome, už..Tom.." víc jsem říct nestačil. Zvrátil jsem hlavu dozadu a dále zpět na Toma. Se zavřenýma očima polykal a koutkem úst mu vytékal pramínek mého spermatu. Přitáhl jsem jej k sobě a hluboce políbil. "Už to nevydržím" zašeptal a já jej rychle zbavil kalhot i prádla. Měl jsem na Toma obrovskou chuť, líbilo se mi jak leží pode mnou a přerývaně dýchá. Jakmile ucítil na svém penisu vlhkost mých úst, zatnul nehty hluboko do přikrývky. Snažil jsem se jak nejlíp umím, chtěl jsem Toma naprosto uspokojit. Už za pár vteřin jsem pomalu spolykal příval Tomova horkého sperma. Vysíleně mě políbil a něžně objal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.