Noc 1

3. srpna 2006 v 11:28 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
NOC 1
Megan se co nejtišeji zvedla z rozestlané postele a pohlédla na spícího Toma. Ani se nehnul. Téměř neslyšně otevřela dveře a pomalu vklouzla na neosvětlenou chodbu. To horko se už nedalo vydržet. Nechápala jak mohl Tom klidně spát, ještě ke všemu pod přikrývkou, když se teplota i v noci vyšplhala ke 30 stupňům. Procházela se po chladivé dlažbě a nakonec se přitiskla ke studené zdi na konci chodby. Unaveně si otřela kapičky potu z tváře a odhodila neposlušné prameny, které se jí lepily ke krku. Stála naproti velkému zrcadlu a i přes slabou viditelnost kterou zajišťovalo pouze měsíční světlo ze střešního okna, spatřila nad klíčními kostmi několik zřetelných rudofialových skvrn. Znechuceně se je pokusila překrýt vlasy. Tom měl večer své obvyklé drsné choutky, které většinou odnášela i drobnými bolístkami. Nikdy mu to nevyčítala, smířila se s myšlenkou, že není až tak podstatné co se líbí jí, byla šťastná, když byl Tom spokojený.
Chtěla se vrátit zpět, když si všimla, že dole v obýváku hraje televize. Sešla několik schodů a narazila na Billa, pohodlně rozvaleného na pohovce. Ihned zvednul hlavu. "Copak? Brácha tě dneska dostatečně neutahal?" "Ty snad posloucháš za dveřmi?" usmála se Megan a sehnula se pro láhev vody stojící na zemi. "To ani nemusím. Hlasivky zrovna nešetříte" sykl a pozoroval ji. Rentgenoval její křivky v krátké saténové košilce a nasucho polkl, když jí kapička z orosené sklenice stékala po linii krku až do hlubokého výstřihu. "Měla bych jít" prohlásila rychle. Nebyla si jista jak dlouho by Billův pohled dokázala snášet. Bill vstal a prudce ji chytil za ruku. Na okamžik se zahleděla do těch hlubokých očí, když jí pomalu přejížděl prstem těsně nad horním okrajem košilky. "To ti udělal on?" zastavil se u jednoho z razítek lásky. Tiše přikývla,nemohla mluvit, protože by se jí třásl hlas. Pokračoval ve svém doteku dál, dokud jí nesjelo jedno tenké ramínko. "Proč mu konečně neřekneš, že to takhle nechceš?" Uchopil ji za bradu a přinutil ji aby mu pohlédla do očí. "Mě to přece nevadí" špitla. Znělo to příliš nepřesvědčivě. "Opravdu?" Bill lehce přitiskl své měkké teplé rty na její. Cítila, jako by jí tělem projela elektřina.
Prudce se k němu přitvinula a nechala ho aby si hrál s jejím jazykem. Ta jeho sladká něha ji začala vzrušovat. "Bille.." vzdychla když jí přejížděl dlaněmi po křivce zad a sjížděl až dolů na boky a zadek. Vášnivě mu zajela rukama do vlasů ve chvíli, když jí jemně skousl ret a jazykem přejel po citlivé kůži na krku. Dosedl na pohovku a mírně jí roztáhnul stehna, aby ji přiměl sednout si na něj obkročmo. Vypadalo to jakoby snad váhala, proto ji silou stáhl na svůj klín. Megan se přestala ovládat. Horkýma rukama mu stáhla tričko a tiskla jeho bradavky mezi svými prsty. Viděla jak ho to dráždí. Začala kolem nich pomalu kroužit jazykem, slyšela Billův přerývaný dech a tlak jeho vzrušení mezi stehny. Lehce se o něj třela, zatímco jí Bill vyhrnul tenkou košilku téměř do pasu a rukou zajel za lem kalhotek. Tiše zasténala. Přesvědčil se, že ji jeho laskání dostatečně vzrušuje a spokojeně si od ní nechal rozepnout džíny. Když jí ruka zmizela pod jeho boxerkami, musel se krotit aby nezavzdychal nahlas. Jemně mu přejížděla dlaní po jeho vzrušení a něžně pohybovala obemknutými prsty. Nevydržel dráždění, lehce si ji nadzvedl a prudce do ní pronikl. Jakmile se v ní začal pohybovat, bolestivě se kousala do rtů aby nekřičela. Pochopil to a zaplnil její ústa svým jazykem, zatímco ji pevně držel za boky a tiskl je k sobě, aby v ní mohl být co nejtěsněji. Čím víc se blížil k vyvrcholení, tím zvyšoval tempo a cítil stále zřetelněji jak mu zarývá nehty do ramen. Chytil ji za vlasy a silně zatáhl dozadu, aby měl přístup k její horké hrudi a krku. Podle zběsilého oddechování poznal, že i ona je na pokraji vrcholu a stále víc od sebe oddalovala stehna, aby se mohl dostat dostatečně hluboko. Každý jeho příraz jí způsoboval větší a větší slast, které se jí už dlouho nedostávalo. Snad ještě nikdy nebyla tak vzrušená a dychtivá jako s ním. Nebyl k ní drsný ani surový, přesto ji svými něžnými a jistými doteky rozpaloval mnohem víc, než jak se to podařilo komukoliv před ním. Hladila jej po zpoceném hrudníku a přejížděla prsty po krásném břichu. Její orgasmus se dostavil asi dvě vteřiny potom, co v sobě ucítila horkou tekutinu. Cítila jak jí všechny svaly ztuhly a zpoza rtů se vydral tlumený výkřik. Bill ji něžně políbil na krk, z nějž stékaly kapičky potu. Nevnímali nic než sebe, proto si nevšimli žádného zvuku. Ani že v patře vrzly dveře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.