V posteli nestojíš za nic 11. díl - konec

27. září 2006 v 19:38 | Alois |  FF V posteli nestojíš za nic
" Víš Zoe on je do tebe fakt blázen!!!!!! Kdybys mu řekla že mu dáváš kopky tak by se asi ….asi by si něco udělal……………….."
" A DO PRDELE!!!!!!!! BILLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ…………….." vyběhnu nahoru ke dveřím od jeho pokoje, otevřu dveře …………………. A tam je Bill (nečekaně) a chrupká…………………..
"UUUUFFF…." Jé tak to bylo extrémě hlasitý ufnutí……vzbudil se……….je tak sladce rozcuchanej…………
" Co tady děláš!!!! To si myslíš že když za mnou přilezeš a budeš se mi omlouvat že ti odpustim že mě deno denně podvádíš s mým vlastní bratrem!!! Ještě k tomu dvojčetem!!!! Myslíš že ti hned padnu k nohám!!! Tak to teda ne, to ses ve mně asi spletla!!!!!! Já už nejsem ten naivní týpek se kterym si začala chodit pře dvěma měsícem a něco!!!!! Co si se mnou jako chtěla dělat!! Jenom si mě využívala!!! S Tomem si byla každou minutu a se mnou………… jenom když si něco potřebovala……nebo si chtěla sex………"
" Bille prosim tě neřvi tady na mě…………to co řikáš to není vůbec pravda!!!! Zrovna teď se chováš jak idiot!!!!"
" Idiot??? Idiot???? A ty!!!! Ty se chováš jako DĚVKA!!!" do prdele jak já nesnáším když mi to někdo řekne, a ještě k tomu osoba kterou mám ráda……………. Už se mi derou slzy do očí……ne ne nechci před ním brečet!!! To ne budu přece silná!!! Budu zas ta holka kterou nic nevyvede z míry!!!!
Už to nešlo zastavit a tekla mi po tváři první slza……..
" nezkoušej to tady na mě!!!! Myslíš že se mi tě zželí když začneš brečet!!!!!"
" Ne e" pípnu
" Tak vydíš a teď táhni!!!!!"
Proč mě takhle mučí……… dobře odejdu……… ještě jednou se na něj otočím………… když vidím jak se na mě tváří……… v jeho krásnej očích je už jen nenávist……….. i když ……….. trochu víc se mu zavodňují……že by chtěl taky brečet……….. radši už půjdu………… nemám tohle zapotřebí……….
Vyjdu ven………….a teprv teď si konečně uvědomim co všechno jsem ztratila… Bill…… naprosto dokonalej kluk…a já s ním takhle zacházím….to se nemělo stát!!!! Já………dyť on mě miloval od malička a já…..já ho jenom zraňovala……… je to chyba, celej můj život je chyba, já jsem chyba….. A chyby se napravují………………..
KONEC bohužel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mucinka mucinka | Web | 27. září 2006 v 21:48 | Reagovat

jake msutne......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.