Říjen 2006


New fotečky TH 18

31. října 2006 v 20:07 | Alois |  Fotky Tokio Hotel
Thak tohle je upa nádherná fotečka !!!! 8) !!!!

Tatu Nas Nedogonyat

31. října 2006 v 19:21 | Alois |  Videoclipy na přání
Thak tu sou ty Tatu =) !!!!

t.A.T.u.-Nas Nedogonyat

Ze soutěžky 8) !!!!

30. října 2006 v 21:40 | Alois |  Můj blog :)


Billík New fotečky :) 23

30. října 2006 v 20:44 | Alois |  Fotky Bill
Billíkova něžná ručka ooooch 8D !!!!
Wauuuu 8p !!!!
Pozor vyletí moucha 8D !!!!

Emo Bill

30. října 2006 v 20:26 | Alois |  Fotky Bill
Fakt by mě zajímalo jestli je Emo ???? 8) !!!!!

Gothickej Bill

30. října 2006 v 20:24 | Alois |  Fotky Bill
Thak to je fakt hustý 8D !!!!

Ticho

30. října 2006 v 8:47 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
TICHO
Tom se neklidně přetočil v posteli na druhý bok a svůj polštář už po několikáté zmuchlal pod hlavu, aby si zpříjemnil svoji polohu. Netušil jak dlouhou dobu už trvá jeho tupé zírání do tmy, která zaplňovala celou místnost a byla přerušována jen pravidelným oddechováním. Nemohl usnout ani na břichu, ani na zádech, prostě za žádnou cenu k sobě nemohl přilákat vytoužený spánek, který by mu právě teď, přišel tak neskutečně vhod. Z oken pronikaly do pokoje úzké paprsky měsíčního světla a ozařovaly poklidně spící, nic netušící siluety, pečlivě zabalené do teplých přikrývek. Nevrle zabořil pěst do matrace a prudce vydechl. Měl absolutně zkaženou náladu, právě kvůli jeho rozbouřeným smyslům se nemohl ponořit do říše snů a musel neustále myslet, jaké by to bylo, kdyby noc probíhala podle jeho představ. Všechno měli tak perfektně naplánované, nemohli se dočkat až dorazí do hotelu, cesta se jim zdála nekonečně dlouhá a únavná. Měli před sebou dokonalý večer, který měl patřit jen jim dvěma. Chtěli si po nějaké době udělat společné chvíle jen pro sebe a aby jim dodali na co největší intenzitě, slíbili si, že se jeden druhého vzájemně až do dnešního příjezdu ani nedotknou. Motivovalo je to mnohem víc, mnohem víc je to dráždilo, toužili po sobě ještě silněji než obvykle, protože si odepřeli pravidelný kontakt a nechali svoji touhu vygradovat až do absolutního vrcholu.
Byli tak strašně nedočkaví, tak dychtiví, mysleli jen na to, jak se za nimi zavřou dveře a jim nastane ničím nerušené soukromí, které si budou po malých doušcích dlouze vychutnávat, dají volný průběh své fantazii a všechno bude dovoleno. Znělo to tak báječně, stálo je spoustu sebeovládání nepoddat se tomu druhému, ale držela je nad vodou vidina dlouhé společné noci, která jim měla všechno to strádání vynahradit v ještě větší míře. Bylo by to skvělé, kdyby to ovšem vyšlo. Jejich vytoužené plány zhatila špatná organizace jejich týmu, kteří podcenili rezervace a rozhodli se objednat vhodné pokoje až na místě. Nepočítali však s téměř plnou kapacitou hotelu a byli nuceni ubytovat celou čtyřčlennou kapelu pouze do jednoho apartmánu. Pokoj to byl sice prostorný, ale v žádném případě jim neposkytoval to hlavní, což bylo soukromí a klid, kde by se mohli věnovat jen sami sobě. Musel proto ulehnout s Billem každý do své vlastní postele, za přítomnosti zbylých členů skupiny a o bratrově fyzické blízkosti si mohl nechat pouze zdát.
Trápil jej i Billův zmučený výraz, když rozestlával svou postel a jen těžko se mu dařilo skrývat, jak moc jej potřebuje. Odloučení se na nich začalo projevovat více než dost, počítali s tím, že dnes si poskytnou vzájemnou útěchu, ale jejich plány se velmi rychle rozplynuly, což Tomovi neuvěřitelně drásalo nervy. Rozčilovalo jej, jak jejich dva společníci spokojeně oddechují, zatímco on, vzdálený snad jen metr od nich, tak neuvěřitelně trpí a strádá. Nemohl se ovládnout, když zavřel oči, okamžitě se mu vybavilo Billovo tělo a přivádělo jej do extáze. Zlostně si znovu natřásl polštář a zahleděl se pro změnu do stropu. Nemohl si pustit ani hudbu do sluchátek, aby přišel na jiné myšlenky, protože jakmile to před dvěma hodinami udělal, Georg jej podrážděně upozornil, že jej to ruší. Tomovi hučelo v hlavě pouze to, jak strašně vyrušili oni, je dva. Pohlédl na levou stranu, kde měl postel bratr. Měsíční světlo mdle osvětlovalo jeho tvář a dodávalo jí nadpozemský výraz. Ležel naprosto klidně, na pravém boku, takže se mu mohl bratr dívat přímo do obličeje. Ruku měl volně položenou podél těla a působil dojmem, že spí naprosto tvrdě a netrápí jej nic z toho, co se Tomovi hodilo hlavou už několik nekonečných hodin, kdy pro něj bylo jediným možným uspokojením, jej tiše pozorovat. Připadal mu tak neskutečně sladký, jeho rty byly malinko pootevřené a vycházel z nich tiché výdechy. Pozoroval jeho tělo, jak se pravidelně nadzvedává a zase klesá, vlasy měl odhrnuté z čela, proto se mohl kochat jeho dokonalými ostře řezanými rysy.
Věděl, že by se měl raději otočit, myslet na něco naprosto nepřitažlivého, nevnímat Billovu přítomnost tak blízko sebe, vyhnout se představám na jeho hebkou kůži štíhlé prsty bloudící po jeho těle, to všechno mu dnešní noc neskutečně zhoršovalo a on měl pocit, že rána se snad nedočká. Neodolal a znovu se podíval bratrovým směrem. Bill se ve spánku právě otočil a přikrývka sklouzla z jeho levého boku, kde se kromě lemu černých boxerek rýsovala i jeho světlá pokožka. Tom ztěžka polknul a cítil jak po těle přeběhl mráz. Tak strašně moc by se jej chtěl dotknout, dát mu aspoň jediný polibek. Byl v takovém stavu, že by byl schopen se ukojit jen kdyby jej bratr trochu intenzivněji políbil. Ale to prostě nejde, oni by to slyšeli, okamžitě by se probudili a to by byl konec. Vždyť jsou od sebe s ostatními vzdáleni pouhé centimetry, něco takového je nemožné, nemůže tak strašně riskovat. Znovu se pohlédl na bratrovu křehkou siluetu a bylo mu jasné, že jeho chtíč je silnější, než jeho rozum, který rudým světlem signalizovat NE.
Tiše vstal. Nevěřil, že by se mu něco takového mohlo podařit, byl si na tisíc procent jistý, že ty dva jednoduše probudí a absolutně netušil, jak by jim to celé vysvětloval, protože by to bylo až příliš jednoznačné. Udělal sotva dva krátké kroky a stanul před Billovou postelí. Měl pocit, že už jenom jeho zrychlený dech musí být natolik hlučný, aby zbytek kapely probral. Přesto se odhodlal a natáhl k bratrovi ruku. Bylo mu jasné, že kdyby jej pohladil nebo s ním zatřásl, Bill by vyjekl. Prudce vydechl a přitlačil bratrovi svou dlaň na ústa. Bill okamžitě otevřel doširoka oči a vyděšeně se snažil zorientovat. Uklidnil se teprve ve chvíli, kdy v postavě nad sebou poznal Toma, který si přiložil ukazováček ke rtům. Bill s šokovaným výrazem sledoval, jak jej bratr odstrkuje na stranu a sám si tiše lehá vedle něj. Snažil se přitom způsobit co nejmenší hluk, Bill však i přesto vystrašeně vrtěl hlavou a ukazoval přitom na dvě spící osoby kousíček od nich. Chtěl od sebe Toma odstrčit, ale ten jen zachytil jeho ruce a hladově jej políbil. Bill se cítil naprosto konsternovaný, nebyl schopen jediného odporu, protože se příliš bál, aby tím nezpůsobil hluk. I jemu bratr scházel, Tom nebyl jediný kdo postrádal fyzickou lásku, stačilo málo a Billa zcela ovládlo jeho tělo. Chtěl se vzpouzet, ale jeho ruce se obtočily kolem bratrova krku a on zavřel oči. Líbali se tiše, přesto neuvěřitelně silně, tlačili své rty k sobě až bolestivě, nemohli se nabažit jeden druhého. Dychtivě proplétali své jazyky a Tom se na bratr obkročmo posadil, aby jej mohl silou přitlačit na polštář a proniknout svým jazykem do jeho horkých úst.
Bill mu naprosto poddal, připadalo mu, že jeho tělo je jako hadrové panenky, že se chce nechat bratrem vést, že chce, aby si s ním dělal co se mu zlíbí. V jednom okamžiku nebezpečně hlasitě zavzdychal, když Tom stisknul bolestivě jeho kůži na krku, aby si označil, co je jeho. Oba strnuli a naslouchali úplnému ticho. Bojácně mžourali do tmy, jestli neuvidí pohybující se siluety na zbylých dvou postelích. Nic se však nehýbalo. Bill přejížděl dlaněmi po bratrových zádech a podle vášnivosti jeho polibků jej škrábal na nahé kůži. Chtěl ho, tak strašně ho chtěl. Tom se dráždivě dobýval mezi jeho rty, až bratra téměř dusil, jak mohutně jeho ústa zaplnil. Zlehka se nadzvedl, vyhrnul Tomovo tričko až ke krku a ledovou kuličkou v jazyku třel jeho bradavky, které okamžitě ztuhly jak chladem, tak vzrušením. Bral je něžně mezi rty a chvílemi jemně kousal, což byly momenty, kdy Tom musel skousávat své rty až do krvavé podoby, aby nesténal nahlas. Tak moc by se u ulevilo, kdyby nemusel každý svůj vzdech držet k sobě, kdyby mohl Billovi šeptat jak dokonale jej vzrušuje, že každý jeho dotek mu přináší slast. Museli však oba setrvávat v naprostém tichu, nemohli si dovolit hlasové výlevy, to co dělali, bylo samo o sobě vrcholně riskantní.
Tom bratra s neskrývanou něho položil zpět na matraci když se dostatečně obšťastnil pohledem do jeho nádherných, touhou zastřených očí, svléknul z něj jeho vršek a přitisknul své napuchlé rty na Billovo dokonale rovné břicho. Kroužil jazykem po naprosto hladké pokožce, která sladce voněla po dětském mýdlu, které jako jediné nedráždilo jeho citlivou kůži a ještě násobilo její přitažlivost. Tom pokrýval polibky jeho hruď, jeho úzká ramena a nakonec vzal mezi prsty okraj jeho spodního prádla, aby mohl políbit jeho útlé boky. Bill se musel neskutečně ovládat, aby nekřičel, ani se nepokoušel skrývat své vzrušení, které bylo dílem bratra, jenž znal jeho tělo perfektně. Hladil jeho rozkrok přes tenkou látku a Bill se zavřenýma očima zarýval nehty do přikrývky a zakláněl hlavu. Když Tom svou dlaní na jeho klín silněji přitlačil, políbil bratra, aby Bill mohl vzdychnout do jeho úst. Opatrně přejížděl křivkami rtů po jeho krku, dráždil jej svými doteky, kterými směřoval nebezpečně blízko k podbřišku a riskoval jejich prozrazení, když zajel rukou mezi bratrova stehna, což v něm vyvolalo tichý výdech.
Tom se naposledy rozhlédl po pokoji a nemohl uvěřit, že jim štěstí stále tak přeje a nechává jejich společníky v hlubokém spánku. Na okamžik přestal v Billově laskání, otočil si jej na bok a lehnul si těsně za něj. Dlaní pomalu jezdil po jeho napjatém břichu a stále častěji se dostával k jeho rozkroku, který přímo volal po jeho dotecích. Sjel na bratrovi boky a přitáhnul si je ještě blíž k sobě. Bill ztuhnul. Věděl, o co Tomovi jde a nebyl si jistý, jestli bude schopen něco takového ustát bez jediného slova i hlásky. Cítil na svém těle bratrovo vzrušení, nechtěl mu nic odpírat, ale nebylo mu přímo po chuti, aby si ho bral ve společnosti dalších dvou lidí, kteří sice spali, ale přece jen tady pořád byli. Pokusil se od sebe Toma jemně odstrčit na znamení, že nesouhlasí, ale on jej jenom konejšivě hladil po rameni. Poprvé za celou dobu se k němu naklonil a téměř neslyšně zašeptal do jeho ucha. "Neboj se". Nic víc nic míň. Políbil jej na levou tvář, čímž se snažil mírnit jeho nejistotu. Několika pohyby stáhnul Billovi prádlo a následně i to své. Přitisknul se k němu jak nejtěsněji to jen šlo a přidržel si jeho boky. Počkal, až bratr uklidní a prudce do něj proniknul. Bill muset zabořit svoji tvář do polštáře, aby nevykřiknul. Trvalo mu nějakou dobu, než si zvyknul na Tomovy pravidelné pohyby, které sice nebyly tak prudké jako obvykle, protože u sebe leželi příliš blízko, ale zase byly nepříjemně hluboké, což pro Billovi ze začátku nepůsobilo bůh ví jakou slast.
Přesto ani jedinkrát neuhnul, věděl, jak dlouho musel bratr vydržet bez jeho tělesného kontaktu a byl si jist, že to všechno mu bude Tomem vynahrazeno. Nikdy se nestalo, že by jeden bral a jeden dával. Vždy jednali naprosto rovnocenně. Tom vzrušeně dýchal do jeho vlasů, dokázal se soustředit jenom na jejich spojení, na to, jak se v něm pomalu pohyboval, snažil se být co nejopatrnější, přesto si nebyl jist, jestli je to dostatečné. Věděl, že Bill si na jejich skutečné milování zvykal hůře než on, že mu vždy trvá delší dobu, než se doopravdy sžije s jeho tělem. Bill neměl odvahu ani pohlédnout na zbývající členy kapely, zda s nimi skutečně jejich počínání ani nehnulo. Cítil v sobě bratra stále intenzivněji, došlo mu, že se postupně blíží jeho vrchol. Tom se přestával krotit, jeho steny způsobovaly silnější zvuk, než bylo v jejich situaci přípustné, Bill mu musel bolestivě tisknout ruku, aby jej utišil. Po několika okamžicích se k němu přitlačil naposledy a udýchaně dopadl na lůžko. Bratr si třesoucími prsty oblékl nemotorně zpět na tělo boxerky a pozoroval Toma jak leží na zádech a jeho dech se průběžně zklidňuje. Jednou rukou si k sobě Billa přitáhnul a políbil jej na čelo. Děkoval mu. Věděl, že mu děkuje, teď to prostě nemohl vyjádřit jinak, musel mu to říct beze slov. Několik minut leželi jeden druhému v náruči a nejraději by v této pozici setrvali třeba celou noc, oběma však bylo jasné, že je to více než nereálné. Bylo nutné, aby se Tom vrátil do své postele, v té bratrově teď nesmělo být jeho místo. Zatímco se Bill neúspěšně pokoušel trochu upravit rozházené přikrývky a povlečení, bratr tiše vstal. Ještě však nebyl úplně v klidu, proto zavadil o komínek cédéček vedle své postele, které se s rachotem sesunuly zemi a napadaly jedno přes druhé. Oba ztuhli a ještě více je zamrazilo, když na protější matraci zaznamenali pohyb. Tom se rozhodl situaci zachránit a ledabylým tónem zašeptal. "Gustave, to je v pořádku, můžeš dál spát". Chlapec se nadzvedl na loktech a pohlédl na Toma. "Už dvě hodiny nemůžu usnout, měl jsem jen tiše puštěnou hudbu ve sluchátkách"…….

Gothický fotečky =) 21

28. října 2006 v 19:20 | Alois |  Goth fotky
Živly voda, země, ohenˇ, vzduch

Boty 1

28. října 2006 v 17:21 | Alois |  Oblečení a doplňky
Úža botky 8) !!!!

Jednorožci 2

28. října 2006 v 16:38 | Alois |  Goth fotky

Nádherný jako vždycky 8) !!!!

Gothický fotečky =) 20

27. října 2006 v 18:14 | Alois |  Goth fotky


Goth oblečení 1

27. října 2006 v 18:03 | Alois |  Oblečení a doplňky

Videoklipy Papa Roach

27. října 2006 v 17:51 | Alois
Pár klípků určo poslechněte sou supaaaa 8) !!!!

Papa Roach-Scars
Papa Roach SOS tohle sice nejni videoklip je to jen písnička, ale boží =)
Papa Roach-Naruto to ky nejni videoklip, ale tahle písnička se mi zatim líbí nejvíc =)
Papa Roach - Broken HomeEmo boys =) 14

26. října 2006 v 21:03 | Alois |  Fotky Emo boys and girls
Hustý, kvásný, ........... prostě se za nic nestydí 8) !!!!

Billík New fotečky :) 22

26. října 2006 v 20:31 | Alois |  Fotky Bill
img141/4058/bg42mm4.jpg
img141/9770/bg43vk4.jpg
img141/8569/bg44hs2.jpg
img141/6474/bg45gi9.jpg
img141/1808/bg46qr8.jpg
img141/8002/bg47jv8.jpg
img141/7607/bg48dq1.jpg
img141/8938/bg49sz8.jpg
img154/9531/thsoltau194abws5xr1.jpg
Tak a tedˇ to bude výkop joooo to sem ale šikovnej 8D !!!!
img139/7228/b10copy6uo.jpg
Hustý kásnej culíček 8) !!!!