(ne)plánované prázdniny ( normální příběh )

3. října 2006 v 19:06 | Alois |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Šíleně se těšíme, máme se totiž už za pár dnů všichni čtyři válet na nejhezčí pláži na Maledivách. ,,Ach jo holky já se tak těším až budem ležet na pláži a kolem nás budou chodit nahatý černoši" řekne Eliss. A všichni se smějí té ulítlé představě s černochy.

Opalujeme se u bazénu, když v tom se rozlítnou dveře do zahrady a v nich stojí Marťas celá uřícená a křičí: ,, To je situace! No, naši se snad zbláznily."

" Proboha, co se děje?" Zděšeně se zeptá naše opalující se trio. " Naši rodiče nás místo na Maledivy pošlou k tý babě do Německa!" "Och můj bože!!!" povzdychneme si. "Tak jsi jdem sbalit!" zvolá Eliss. " Já nikam nejedu!" prohlásí Radka. V tu chvíli se naše kamarádka Káťa zarazí a řekne: " Moment holky, nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko. Zapomínáte na to že, příští týden se koná v Německu super koncert našich miláčků ( Tokio Hotel )." " Aspoň něco!" Zamumlá Marťas. A jde se balit!

" Ježiši, ty hadry se mi nevejdou do kufru!" zoufá Radka. " Za hodinu jsou tu Radky rodiče tak trochu hejbnětě, jo???" " Tak nic no už jsou tady, hele Marťas jdi jim udělat kafčo ať je trochu zdržíme!" Řekne Eliss

Unavené a utrmácené ze šílené cesty v úmorným vedru jsme se blížily k německým hranicím. Kde nás prošácl párek dvou úchylnejch skopčáků =o) "Můžete mi zastavit mě se chce hrozně na záchod!" skučí Káťa . Tak po půl hodině cesty konečně zastavíme u benzínky. Všichni vylezeme z auta až na Marťase, která zavadí o bezpečnostní pás a našije to do protějšího auta. Řveme smíchy, Káťu to málem stojí džíny. Najednou vyběhne směr záchody, kde cestou porazí partu německejch típků, kteří právě vycházejí ven . Řekne pouhé " Sorry!" a mizí dál. Se smíchem se vydáme těm típkům na pomoc s rozsypaným nákupem. Marťas, která je jediná schopná se aspoň na chvilku přestat smát se jim omluví a jede se dál směr Magdeburk.

A je to tady!!! Už zase na nás štěká a to jsme včera přijely. "Stávejte vy lemry líný." Místo toho, abychom drahou tetinku poslechly, tak dáme do hifi věže cd Schrei a pustíme i takto jmenovanou písničku. Billův hlas nás navádí, abychom křičely, a tak se tedy dáme do křiku spolu s Billem. Skáčem a házíme po sobě polštáře a říkáme si, že to tady bude docela sranda. V tom se rozlétnou dveře a v nich řvoucí teta Helga : "Dejte tem kravál okamžitě míň nebo mě ranní mrtvice!" Jen to ta baba dořekne tak sebou sekne na zem a my jen nevěřícně na ní koukáme jak se kácí na zem . " A je po ní !!" zaječí Eliss, ale naštěstí to je "jen" infarkt.

CCCCCCCCCCRRRRRRRRRR!!!!!!!! Dožaduje se Káti telefon její pozornosti. " No mami ??? Jo?? Fakt??? No tak to je bomba, tak zatím ahoj." " tak holky a jde se znovu balit jede se do hotelu do Berlína, kde strávíme super týden bez tety Helgi." Tak si tedy bez řečí opět sbalíme a jede se.

"WOW! Docela pěknej bejvák, ale jsem zvědavá co tady celej tejdem budem dělat!" " No mě je to celkem jedno, třeba se budeme koupat v tom super bazénu co je před hotelem. Ale teď ze všeho nejdřív si tu dát horkou sprchu bylo toho na mě nějak moc." řekne Radka, ale pod sprchu jdeme všichni. Jsme totálně vyčerpaný a tak spát jdeme už kolem osmý. Ale jak mile se zhasne a řekne dobrou noc, tak uslyšíme šílenej křik a smích od bazénu. Po 10 minutách neúspěšné ignorace sejdeme jen tak v super pyžamech S THčkama dolů do recepce se zeptat na rámus, který se rozléhá po celém hotelu. "Kriste pane můžete mi laskavě říct co to je za bordel???" řekne vytočeně Marťas. Zbržděněj němčour odpoví: " Pardon dámy, ale pánové mají VIP rezervaci, takže si to mohou dovolit!!!" " Jdi se bodnout skopčáku!!" řekne česky Radka a ten recepční na ní civí jako na UFO. " Tak to tedy ne, mám toho přesně dost a jdu tam a to se ještě uvidí jestli dají pokoj nebo ne!!!" řekne Káťa a Eliss se jen usměje a myslí si : To zase bude zážitek =o). " Wollen wir nicht sich beruhigend Heren??" Zakřičí me čtyř hlasně až se po nás dotyční otočí. Pak následuje šok z obou stran. My koukáme na nejhezčí kluky co jsme kdy viděly a oni koukají na 4 praštěný holky co maj na sobě pyžama s jejich ksichtíkama a řvou jestli se nemůžou uklidnit. No hrůza. Co teď?? "Do prdele!" řekne jsi Eliss jen tak pro sebe, když v tom na ní promluví Bill. " Ty umíš česky?" Je z toho ještě víc v šoku a řekne " No a jak by ne jsem Češka to spíš já bych se měla ptát tebe, nemyslíš??" " No to je pravda:" řekne Bill a otočí se. My už se taky nějak máme k odchodu a potom nás zarazí Tom když řekne: " A co kdyby jste nešli spát a radši tady s náma zapařily?" Nejdřív se po sobě tak nějak tázavě podíváme pak na ně pak zpátky na sebe a řekneme : " No noc je mladá, tak jdem na to." Hele počkejte není to ta "rychlá střela" co nás málem zabila u tý benzínky???" řekne Tom a ukáže směrem ke Káťe, která rudne. No a my vybuchneme smíchy a je to jasné!!! Bože šli jsme spát v 5 ráno. Když se probudíme máme všechny čtyři úsměv na tváři. No a hádejte proč asi???=o)


Hvězdná čtyřka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LUCKA LUCKA | E-mail | 15. srpna 2007 v 19:49 | Reagovat

TRAPNÝ

2 LUCKA LUCKA | E-mail | 15. srpna 2007 v 19:49 | Reagovat

TRAPNÝ

3 Marťas Marťas | 7. října 2007 v 19:00 | Reagovat

nn je to ok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.