V posteli nestojíš za nic 13. díl definitivní konec konce

6. října 2006 v 20:16 | Alois |  FF V posteli nestojíš za nic
" Prosim tě ne!!! Víš že miluju jenom tebe…." Tak z tohohle chcípám……Tomík nám žárlí………
" Tak co kluci kam pudem???"
" No já newim..asi jako obvykle……."
" tak jo…….. …
V CLUBU:
" Hele kluci, já musim na záchod. Za chvíli jsem z5!"
" Jj a dej na sebe škyt pozor ano škyt?"
" Hmmm ty si dej radši pozor na Toma….. zrovna támhle se vybavuje s nějakou blonckou………."
" Dyť mě miluje….co by se mohlo stát!!!" hmmmmm no newim no…myslim si a jdu na záchod…….
Koukám na sebe do zrcadla a koukám a koukám……… opláchnu si obličej ….. a začne se mi chtít fakt na záchod………jo mimochodem ty záchody jsou společný ( to je gut máme ve škole taky! XD velmi praktické!!!! XD ) …..zavřu se do kabinky a vykonávám potřebu……….už chci spláchnout ale uslyším hlasy……. Celkem hlučně se přibližují ke dveřím od záchodů….a už jsou vevnitř…… ten první hlas je Toma….to poznám….a to druhý není Oliver ani žádná holka….je to …….BILL!!!!!
Zalapám po dechu!!! Neviděla jsem ho rok!!! Co mám udělat do prdele do prdele!!!!! Musím se na něj kouknout..alespoň jednim okem…….nebo radši ne….ale už slyšet jeho hlas je jako…..no připadám si jak feťák kterej si dá a chce víc!!!
" BILLE ŘIKAL SEM TI ABYS SEM NELEZ!!!! CO TIM JAKO SLEDUJEŠ ŽE JÍ SLEDUJEŠ!!!!"
"Chápeš Tome že jsem musel!!!! Já jí musim vidět…já jsem na ní závislej……doufám žes jí nikdy neřek že jí pozoruju!!!!"
" Ne… tak to fakt ne!!!! To bych jí nikdy neudělal….. vždycky jsem dělal věci jenom pro to aby na tebe nemyslela!!! Tys jí ublížil Bille ty!!! Ne ona tobě!!! Pochop to už konečně!!!"
" Já vím……. Tome nech mě chvilku samotného ano????"
" Jo jo v pohodě brácha….jenom dej pozor ať tě ani nezahlídne!!!! To by byl průser …bůh ví co mi udělala…… nechci aby zase byla nešťastná!!! Je to moje nejlepčí kámoška!!! Nechci jí ztratit!!!"
" Ano bráško rozumím…… di si radši za Oliverem …. Myslím že to dneska trochu přehnal!!!!"
TOM:
" BILLE ŘIKAL SEM TI ABYS SEM NELEZ!!!! CO TIM JAKO SLEDUJEŠ ŽE JÍ SLEDUJEŠ!!!!"
"Chápeš Tome že jsem musel!!!! Já jí musim vidět…já jsem na ní závislej……doufám žes jí nikdy neřek že jí pozoruju!!!!" ZÁVISLEJ!!!! ZÁVISLEJ!!! No tak to je v prdeli!!! To jsem já ne on!!!
….
….
" Ano bráško rozumím…… di si radši za Oliverem …. Myslím že to dneska trochu přehnal!!!!" Miluji je oba dva!!! Olivera i Zoe!!! Každého úplně jinak a přitom stejně!!!! A Bill??? Ten jí zbožňuje!!!! Co zbožňuje!!!! Umřel by pro ní!!! Každý den se na ní dívá!!! Sleduje jí!!!! Je jí úplně posedlý!!!! Ten den co jí vyhodil……tak se sprostě propadl do úplně jiného světa….. žil jenom informacemi o tom jak jí je!!!! Vyčítal si že se unáhlil!!!! Vždyť si chtěla jenom užít!!! Co je na tom!!!!!! pochopil až moc pozdě tohle všechno!!! A ona zas pochopila příliš pozdě co pro ní znamenal !!! Ani jeden teď netuší že jsem to na ně ušil!! Dneska večer!!! Schválně jsem bratrovi řekl kam jdeme a ať za náma nechodí…. Věděl jsem že příjde!!!! Počkal jsem až půjde na záchod a já odchytnu Billa, že jsem ho zrovna viděl a chci ho vyhodit ….. že jsem s nim šel směrem k záchodům a že jsem na něj křičel………že jsem ho donutil to všechno říct…..to oni dva netuší a já to jediný vím a teď se chystám za Olim…… je tam sám a opravdu to dneska přehnal!!!! Přesně vím co bude následovat ……..Bill si půjde sednou do některé z kabinek a začne si mluvit pro sebe!!! Ona ho uslyší… Uslyší co si říká a prolomí ticho!!!! Ticho v jejich duších… tu prázdnotu!!!! Miluju jí a udělám pro ní cokoliv!!! A teď jdu odvézt Oliver domu… k nám domů…. Třeba ještě vystřízliví a něco bude……..
JÁ:
ZÁVISLOST!!! ZÁVISLOST!!!! Ne ne ne!!! To nemůže být pravda!!!! To nejde!!! Už zase!!! Jako před rokem!!!! Jenže…. To nebyl ten pravý člověk, který to měl vyslovit!!!!
Slyším kroky….. blíží se přímo k mým dveřím!!!! Chvíli lomcuje s klikou ale pak to vzdá a jde o kabinku dál…….. asi pochopil že tam někdo je!!! (tomu to teda pálí!!)
Zaklapnou se dveře vedlejší kabinky a už jen slyším ten skvělej hlas!!!! Hlas kluka kterej mě vyhodil před rokem z jeho pokoje, z jeho života, hlas kluka kterej mi říkal že mě miluje a já mu jen říkala že láska neexistuje!!! Hlas kluka kterej už jsem rok neslyšela a myslela jsem že ani neuslyším, hlas kluka kterej je pro mě vším!!!
" Kdyby tady tak byla!!! Ale vytratila se mi z dohledu a v tom přišel Tom a už jsem jí nenašel!!! Kdyby tady tak byla a podala mi svojí ruku!!! Kdyby tady byla a odejmula mě!! Kdyby tady byla a řekla miluji tě!!! Ale to není možné…. Protože to ona nikdy neříká!!!" a pak už se ozývají jen tiché vzlyky….. jdu tam!!! Musím za ním!!!
Vylezu potichu z kabinky a zjistim že se nezamkl…………… otevřu ty dvířka a zašeptám " Miluji tě!"
Zvedne ke mně svoje krásné oči a já se snad topím v čokoládě!!! Přistoupím k němu, setřu mu slzy z oček a políbím ho…..
BILL:
" Miluji tě!" zašeplala nějaká dívka…….. na chvíli mě napadlo že by to mohla být Zoe…. Ale opravdu jen na chvíli….vzhlédl jsem k osobě která tam stála. Je to Zoe!!! Z očí se mi hrnuli slzy a ty její se jen jiskřili štěstím i smutkem…. Radostí i bolestí…… a já věděl kdo tuhle bolest způsobil!!! JÁ!!! Já sám!!! Byl jsem ukvapený a nevšímal si věcí okolo ní……. Myslel jsem jen na sebe……byl jsem sobec!!!
Setřela mi slzy z tváří… a políbila mě!!!! Tak na tohle jsem čekal celý rok!!! Tohle jediný políbení které mi mohla dát jenom ona….ona která poprvé v životě řekla miluji tě mě…a jenom mě…i potom co jsem jí zranil….. i po tom co si chtěla něco udělat!!! Nepřežil bych kdyby si vzala život a to jenom kvůli mně!!!! Zešílel bych…. Skočil bych……….abych mohl být jenom s ní!!!
Políbila mě a odběhla pryč!!! NE! NECHI JÍ ZTRATIT…..vyletěl jsem ze záchodů jako střela…ale nikde jsem jí neviděl!!! Jen se právě zavřeli vchodové dveře!!! Risknul jsem to a běžel k nim…… venku jsem prohledával očima tmu a najednou jsem zahlédl zlatavé konce vlasů mizící za rohem!!!
Rozběhl jsem se co nejvíc jsem mohl a dohonil jí v parku…….seděla už na lavičce……..nebyla vůbec udýchaná…. Jen tam tak seděla a brečela!!! Jen opakovala pořád ty samá slova!!!
" Proč? Proč? Nechci už ne! Proč?"
" Zoe??? Zlatíčko….. nebřeč. Já už ti neublížím…… já….. jsem to pochopil…….. nemusíš nic říkat….. já tě miluju a nechci už tě nikdy ztratit!!!!
"Bille víš já se bojím…."
" Ale ty se nemusíš bát…. Já už tě nebudu omezovat já ti nechám dost volnosti…. Nemusíš mít strach….méďo…. copak nebreč!!!"
" Já se nebojím toho že by si mi ublížil….. to už mám za sebou….."
" A čeho se teda bojíš Zoe?"
" LÁSKY!"
KONEC
Jj byla to fakt nádherná FF 8) !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivQa-ajka ivQa-ajka | 8. října 2006 v 12:07 | Reagovat

je uzasna mne se mocinko mocinko mocinko mocinko mocinko libila

2 samara samara | 5. listopadu 2006 v 7:54 | Reagovat

proste nej nej nej

3 sigam sigam | Web | 14. ledna 2007 v 12:48 | Reagovat

to byla parodie?

4 Avlis27 Avlis27 | Web | 30. dubna 2007 v 15:33 | Reagovat

tahle FF  byla vážně moc moc pěkná ... velmi se povedla ... smutná ale se šťastným koncem tak to má byt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.