Srpen 2007

Fotky Aiden 20

31. srpna 2007 v 20:12 | Ale |  Fotky Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden
Aiden


Avril =) 46

31. srpna 2007 v 19:36 | Ale |  Fotky Avril Lavigne

Fotky Korn

30. srpna 2007 v 19:47 | Ale |  Fotky KoRn

Korn-vi17.jpgKorn-vi18.jpgKorn-vi19.jpgKorn-vi20.jpgKorn-vi12.jpgKorn-vi13.jpgKorn-vi14.jpgKorn-vi15.jpgKorn-vi08.jpgKorn-vi09.jpgKorn-vi10.jpgKorn-vi11.jpgKorn-vi05.jpgKorn-vi06.jpgKorn-vi07.jpgKorn-vi01.jpgKorn-vi02.jpgKorn-vi03.jpgKorn-vi04.jpgKorn-wm01.jpgKorn-wm02.jpgKorn-wm03.jpgKORN-JTM-028206.jpgKORN-JTM-028205.jpgKORN-JTM-028204.jpgKORN-JTM-028203.jpgKORN-JTM-028202.jpgKORN-JTM-028201.jpg

Fotky Slipknot

30. srpna 2007 v 19:11 | Ale |  Fotky SlipKnoT
Slipknot_umvd004.jpgSlipknot_umvd005.jpgSlipknot_umvd006.jpgSlipknot_umvd007.jpgSlipknot_umvd008.jpgSlipknot_umvd009.jpgSlipknot_umvd001.jpgSlipknot_umvd002.jpgSlipknot_umvd003.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032667.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032657.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032651.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032644.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032640.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032616.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032588.jpgSlip Knot Group Member-SGG-032321.jpgSlipknot-2.JPGSlipknot-3.JPGSlipknot-4.JPGSlipknot-13.JPGSlipknot-6.JPGSlipknot-1.JPGSlipknot-7.JPGSlipknot-12.JPGSlipknot-10.JPGSlipknot-9.JPGSlipknot-8.JPGSlipknot-5.JPGSlipknot-11.JPGSlipknot-15.JPGSlipknot-14.JPGhttp://images.starpulse.com/AMGPhotos/pic200/drp200/p217/p21769ujw6o.jpg

Černý anděl

30. srpna 2007 v 18:52 | Ale |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Všude kolem se třpytily hluboké sněhové závěje. Jejich bělostná barva ho na několik okamžiků docela zaslepila.
Rychle zamrkal a prokřehlými prsty si promnul oči. Rozhlédl se okolo sebe a zhluboka se nadechl ledového vzduchu.
Sněhové vločky tančily po větru a snášely se dolů z nebe se vší vznešeností jako ledové princezny. Všude kolem něj se rozprostíralo jen bílo. Bílá sněhová peřina a ohlušující ticho.
Znovu si promnul oči, když jeho zrak zůstal upnutý na jakýsi tmavý obrazec vzdálený jen několik metrů od něj. Nedokázal ho rozeznat. Zdálky vypadal jako černá rozpitá kaňka na čistém papíře. Tom se rychlými kroky stále víc přibližoval, i navzdory hlubokým závějím do nichž se každým krokem bořil.
Na sněhobílé sněhové peřině Tom už ze vzdálenosti několika kroků rozpoznal černého anděla. Anděla, který mu byl tolik povědomý z jeho snů. Už několikrát se mu o něm zdálo. Opatrně přistoupil k němu. Klekl si do sněhu a letmým pohybem uchopil Andělovu mrazem prokřehlou dlaň.
"Kdo jsi?" vyplula mu z úst ta dvě slova. Černý Anděl pomalým pohybem pohnul hlavou s havraními vlasy. Jeden z neposedných pramenů spadl Andělovi k tváři. Natáhl k Tomovi ruku.
Byl mu něčím tak povědomý. Tomovi v hlavě stále probouzel myšlenku na Billa. Na jediného Anděla, kterého v životě měl. Měl, dokud ho navždycky neztratil.
Odhrnul mu z obličeje onen pramen vlasů. Očima se zadíval na jeho zlámaná křídla. Ležel nehybně a klidně. Na černých pírkách jeho křídel se sem tam zaleskla kapka do ruda zbarvené krve.
Oči černého Anděla se na Toma dívaly s prosbou,jakoby mu něco chtěly říct.. Od jeho prokřehlých rtů stoupl lehký obláček horkého dechu.
Unaveně zavřel víčka a za hradbou hustých černých řas vyhasly navždy jeho hnědé oči. Černý Anděl vydechl naposled..
Tom k sobě přitiskl ledové Andělovo tělo. Jeho křídla se náhle rozpadla na miliony sněhových vloček. Bledá andělská líc se jako zábleskem proměnila v lidský obličej. Tomovi se na pár vteřin zastavil dech. Nehybné tělo jež svíral v náručí už nepatřilo Černému Andělu, ale nebylo ničí jiné než Billovo.
Jeho rty byly ledově namodralé a na černých řasách se třpytily drobné sněhové vločky. Tom zavřel oči. Horká slaza si po jeho mrazem prokřehlé tváři vypílila cestu až k jeho nehybným rtům. Slaná slza dopadla na Billovy zbledlé líce.
Náhle byl pryč. Zmizel. Z ničeho nic jakoby ho odfoukl ledový vánek.
Na bělostém sněhu zůstalo nevinně ležet jen černočerné pírko z křídel černého Anděla....
Napsala: Týnka


Emigrate My world

30. srpna 2007 v 18:37 | Ale |  Samostatné videoclipy
Stě se mi to líbí =) !!!!

Emigrate My world

Marilyn Manson Mobscene

30. srpna 2007 v 18:31 | Ale |  Samostatné videoclipy
Upa good písnička =) !!!!

Marilyn Manson Mobscene


Avril =) 45

29. srpna 2007 v 20:51 | Ale |  Fotky Avril Lavigne
Click to view full size imageParamore Misery Business

29. srpna 2007 v 19:45 | Ale |  Mp3 na přání
Tag tu mp3 Paramore ty sou fag boží =) !!!!

Paramore Misery BusinessTrička 9

28. srpna 2007 v 18:54 | Ale |  Oblečení a doplňky

TRIČKO ES * SKULL HEAD *

TRIČKO ES * ROCK-N-ROLL *
TÍLKO ES * FLOWER FACE *
TÍLKO ES * EMILY ISN ´T LAZY ...*
TRIČKO ES * ROTTEN TO THE CORE *
LIMITED EDITION ! TRIČKO ES * I WANT YOU *
LIMITED EDITION ! TRIČKO ES * CLOCKWORK EMILY *
TRIČKO ES * LITTLE GIRL NAMED .. *
TRIČKO ES * BAD TO THE BONE *
TRIČKO ES * SKULL HEAD *
TRIČKO ES * CATS CRADLE *
TRIČKO ES * LIGHTNING KITTIES *
TRIČKO ES * NOUVEAU BUST *
TRIČKO ES * NIGHT WALKER *
TRIČKO ES * LIGHTNING STRIKES *
TRIČKO ES * LIGHTNING STRIKES POSSE *
TRIČKO ES * NIGHT WALKER *
TRIČKO ES * WHAT´S YOUR POISON *
TRIČKO ES * CATS CRADLE *
TRIČKO ES * NIGHT WALKER *
TRIČKO ES * NOUVEAU BUST *
TRIČKO ES * GIRLS BEST FRIEND *
TOP ES * MERMAID CORSET *
TÍLKO ES * READ BETWEEN THE LINES *
TOP ES * FOREVER LOST *
TÍLKO ES * DEMONS ARE A GIRLS BEST FRIEND *
TÍLKO ES * EMILY BAT *
TÍLKO ES * SKULL IN THE CLOUDS *
TÍLKO ES * STRANGE YOUTH *
TRIČKO ES * PLAY DEAD * WHITE
BALLET TOP ES * STRANGE YOUTH *
TRIČKO ES * FISTS OF FIRE *
TRIČKO ES * DEATH CAB FOR KITTY *
TRIČKO ES * ROCK N ROLL ECSTASY *
TRIČKO ES * LOF 4 LIFE *
TRIČKO ES * STRIPED EMILY BAT *
TRIČKO ES * EMILY BAT *
TRIČKO ES * SKULL CHECK *
FASHION TOP ES * LIGHTNING BOLT *
TRIČKO ES * ROCK OUT POLO *
TÍLKO ES * POISON EMILY *
TOP ES * LIGHTNING BOLT *
TRIČKO ES * LOST 4 LIFE *
TÍLKO ES * ROCK N ROLL ECSTASY *
TRIČKO ES * RED TATTOO *
TRIČKO ES*CAT HEAD* BLACK
TRIČKO ES*CAT HEAD* PINK
TRIČKO ES * FLOWER FACE *
TRIČKO ES * STRIPES *
TRIČKO ES *PUNK KITTY*
TRIČKO ES *SAILOR MOON*
TÍLKO ES *BUZZ OFF BOY BEATER* 050
TÍLKO ES *CHERRY KITTY* 042
TÍLKO ES *SKULL BOY BEATER* 036
TRIČKO ES *NOTE BOOK* 026
TRIČKO ES *LOVE AT FIRST FRIGHT* 025
TRIČKO ES *KITTY SKULL* 024
TRIČKO ES *CHERRY KITTY* 017
TÍLKO ES *MERMAID STRANGE* 015
TÍLKO ES *SKULL BOY BEATER* 009


Avril =) 44

27. srpna 2007 v 21:55 | Ale |  Fotky Avril Lavigne
I´m With You =) !!!!
Don´t Tell Me =) !!!!
He Wasn´t =) !!!!
Nobody´s Home =) !!!!
My Happy Ending =) !!!!
Complicated =) !!!!

Perfect love

27. srpna 2007 v 21:45 | Ale |  Tom a Bill story ( pro starší 15 let )
Stál jsem v koupelně a neustále přemýšlel, kde se stala chyba. Kdy nastal ten okamžik, ve kterém se všechno změnilo. Nechápal jsem, jak se to mohlo stát. A proč zrovna mě? Díval jsem se na svůj odraz v zrcadle a sledoval nějakou známku, náznak toho, co se se mnou děje. Příčinu toho, proč se teď na něj dívám jinak. Proč nemůžu sedět vedle svého bratra, aniž bych nezatoužil se jej neustále dotýkat. Proč přemýšlím nad tím, jak asi chutnají jeho rty? Jak hebká je jeho pokožka? Jsem nechutnej!
Moc dlouho mi trvalo, než jsem si to vůbec připustil. Tohle se přece nestává. A když už se to stane, tak rozhodně ne mě. Já jsem byl vždycky "normální"! Vždycky se mi líbily holky! Jo, je pravda, že teď už tolik příležitostí není, ale přeorientovat se na kluky? A kdyby jenom na kluky, proč hned zrovna na vlastního bratra? Svěsil jsem hlavu a prsty si promnul oči. Tohle se musí nějak vyřešit. To přece nejde. Brácha by mě zabil, kdyby vyšlo najevo, co cítím, když je blízko mě. Co se se mnou děje, když cítím jeho vůni. Do smrti by se mnou nepromluvil!
Jenže nejhorší na tom všem je, že nevím, jak z toho ven. Jak se toho zbavit. Jak to udělat, abych na něj nemusel neustále myslet. Ach Bože, pomalu mě to začínalo deptat. Kruci! A nejhorší na tom je, že se už nedokážu ovládat. Když se na mě podívá, mám sto chutí jej pohladit po jeho něžné tváři. Když se na mě usměje, chtěl bych cítit jeho rty na svých. Ach Bille, co mi to děláš? Víš vůbec, jak je to těžký, ovládat se?
Odtrhl jsem pohled od svýho obrazu v zrcadle a vyšel z koupelny. Hotelovej pokoj byl jako vždy luxusní. Už ani s ničím jiným nepočítám. Tohle je jediná naše podmínka. Alespoň ubytování musí být na úrovni. Začal jsem se přehrabovat v kufru a přemýšlel, co si vezmu na sebe. Děkoval jsem Bohu, že máme s Billem oddělený pokoje. A pokud možno tak na opačných stranách chodby, protože, jak už jsem před chvílí řekl, nevěřím si. Nedokážu už ani spočítat, kolik hodin jsem proseděl na internetu nad jeho fotkama. Kolikrát už jsem si četl povídky od fanoušků. Tohle byl tak pěknej šok, když jsem zjistil, co se o nás píše na různých webových stránkách. Jsem z toho měl málem infarkt. Ale nebýt těchhle příběhů, dávno bych se na Billa vrhnul. Takhle jsem aspoň mohl nějak ventilovat svoje tužby. Bylo to tak realisticky napsaný, že jsem cítil Billovy doteky na svém těle. Jemné, jako doteky motýlích křídel. Nedovedete si představit, co to se mnou dělá. Na druhou stranu, ale tyhle příběhy ještě umocňují moji touhu. Když vidím některý ty kresby. Naše nahý těla, jak se prohýbají, tisknou k sobě, mám neodbytné nutkání servat z něj šaty a ochutnat každý milimetr jeho těla! Ponořit se do něj, cítit tu horkost! Bože, jen na to pomyslím, už jsem vzrušený!
Když vidím fotomontáže nás dvou, jak se naše rty téměř dotýkají, umírám touhou konečně se do nich ponořit. Ochutnat jeho sexy ústa. Přivádí mě k šílenství - už jen myšlenka na něj! Sakra! Ach Bille, chci tě! Co mám sakra dělat? Nemůžu ho přece svádět! Je to můj bratr! Cítil jsem potřebu jakýmkoliv způsobem vyjádřit svoje tužby. Zbavit se toho tlaku v žaludky kdykoliv jen zahlédnu svého bratra, kdykoli jen ucítím jeho vůni, kdykoliv jen zaslechnu jeho hlas! Vím, co by mi pomohlo, jenže tahle možnost jaksi nepřichází v úvahu. I když byl brácha vždycky ten, kterýmu nadávali do buzerantů, tak právě on má k téhle orientaci setsakramentsky daleko. I když si o sobě nemyslím, že jsem gay, tak na tom asi něco bude. Jinak by se mi Bill přece nelíbil, ne? Já už fakt nevím, co si myslet. Jsem z toho tak zmatenej. Nevím, jak se přes to dostat. Jak zabránit tomu, aby se mi v noci zdálo o nás dvou. Když jsme byli po Vánocích na dovolené, myslel jsem, že to nepřežiju. Byl tak blízko! Spal jen pár metrů ode mě. Na sobě měl jen boxerky a většinou se v noci odkopal. Bylo tam nehorázný vedro. Jenže na mě tenhle pohled působil jako červený šátek na rozzuřenýho býka. Nedokázal jsem myslet na nic jiného, než na jeho ploché břicho, útlé paže….. Většinou to končilo probdělou nocí a podrážděním. No zkuste si strávit dva týdny s objektem vašich tužeb a nesmět se ho ani dotknout! Spotřeboval jsem snad všechnu studenou vodu na ostrově. Potřeboval jsem se dostat z jeho dosahu, uniknout těm zkoumavým očím. Jo, musel by být blbej, kdyby si nevšiml, že se se mnou něco děje. Po pravdě, moc nenápadnej jsem nebyl!
Zhroutil jsem se na postel a chtěl usnout. Alespoň na chvilku nevnímat nic. Jen spát. Přetočil jsem se na břicho a zavřel oči. Vydechl jsem úlevou a zavrtal se hlouběji do pokrývek.
****
Probudilo mě skučení větru. Venku se snad čerti ženili. Vichr lomcoval s okenními tabulemi a temnou oblohu rozčísl mohutný blesk. Vzápětí za ním se ozval ohlušující hrom. Sakra! Okamžitě jsem vystřelil z postele a s kartou od svýho pokoje vyšel na chodbu. Jediný, co Bill nesnáší ještě víc než žraloky a jinou havět, jsou bouřky. Má panickou hrůzu z vichřice. Nevím proč, ale když jen trochu foukne, jako by zkameněl. Není schopný pohybu, jako by ho strach přimrazil k zemi. Věděl jsem, že teď mě potřebuje.
Vešel jsem k němu do pokoje a podíval se na postel. Byl stočený do klubíčka a viditelně se třásl. Zavřel jsem za sebou dveře a došel k posteli.
"Neboj, už jsem tady. Nic se ti nestane." Zašeptal jsem, lehl si k němu na postel a sevřel ho v náručí. Tiskl jsem k sobě tu třesoucí se bytost. Jemně jsem jej hladil po zádech a šeptal mu do ucha uklidňující slova. Byla mi celkem zima, ale kašlal jsem na to. Jakmile mě Bill zpozoroval, přitiskl se ke mně. Měl ledové ruce, sevřené v pěst a pevně stisknutá víčka, aby neviděl jasné světlo, které každou chvíli osvětlilo celý pokoj.
"Ššššš, bráško, jsem tu s tebou. To bude dobrý, neboj." Hladil jsem ho po vlasech a vdechoval jeho vůni. Moje tělo začínalo reagovat na jeho blízkost. "Sakra! Teď ne!" pomyslel jsem si a trošku se od něj odtáhl. Jenže Bill se mě držel jako klíště. Je přece přikrytej peřinou, tak to neucítí. Doufám!
Poryvy větru se začaly ještě zesilovat. Bill začal zrychleně dýchat. Nevěděl jsem, jak ho uklidnit.
"Tome, říkej něco, ať to neslyším, prosím!" vyrazil ze sebe a podíval se na mě s prosbou v očích.
"Ale co mám říkat?"
"To je jedno, třeba mi něco vykládej, co tě napadne." V očích se mu zračily šílené záblesky. Bože, co dokáže s jedním člověkem udělat trochu prudší bouřka!
"Dobře, tak ti povykládám, co jsem nedávno četl." Kousl jsem se do rtu a přemýšlel, jestli dělám dobře. Mám, nemám?
"Byli jednou dva kluci. Byli to moc dobří kamarádi, znali se tak dobře, jak to jen šlo. Kamarádství je pojilo snad už od narození. Všechno vždycky prožívali spolu, jeden si bez druhého nedokázal svůj život představit. Řešili spolu svoje první lásky, problémy, hádky. Jednoho dne si ale jeden z nich uvědomil, že už svýho kamaráda nebere jen jako kamaráda. Byl z toho v šoku. Nedokázal pochopit, co se stalo. Proč už to není tak jako dřív. Proč ho jeho kamarád…" nedokázal jsem to slovo dostat přes rty.
"Co? Proč ho jeho kamarád…co?" zeptal se Bill a zavrtal se nosem hlouběji do pokrývky. Podíval jsem se na něj. Měl zavřené oči a dlaně položené na mém hrudníku. Cítil jsem jemné šimrání v podbřišku. Nadechl jsem se a pokračoval. Měl jsem tušení, že tohle nedopadne dobře.
"Proč ho jeho kamarád najednou tak vzrušuje. Když se podíval na jeho obličej, tajil se mu dech nad tou nádherou. Když slyšel jeho hlas, připadalo mu, jako by k němu z hůry promlouvali andělé. Když pozoroval jeho postavu, jeho pohyby, připadal mu tak kouzelný, tak tajemný, tak neskonale vzrušující. Nemohl už dál, nevěděl, jak se s tím vyrovnat. Doufal, že to přejde, že to časem zmizí, že to bude jako dřív. Jenže nic nezmizelo. Ba co víc, bylo to ještě horší. Už nedokázal myslet na nic jiného, než na jeho hebké rty, na jeho překrásné oči, na dotek jeho dlaně na hrudi." Zděšeně jsem zmlknul. Ani jsem si neuvědomil, co říkám. Bál jsem se podívat na bratra. Děsil jsem se toho, co uvidím vepsáno v jeho tváři.
"Pokračuj." Zašeptal Bill a já se na něj překvapeně podíval. Hlavu jemně opíral o moje rameno a na tváři mu pohrával lehký úsměv. Dokonale mě vyvedl z míry. Že by si nevšiml, co jsem právě řekl? Nebo si to spojil dohromady a nevadí mu to? Nevím, co si mám myslet! Opět jsem se nadechl a pokračoval:
"Toužil dotýkat se svého kamaráda. Toužil líbat jeho rty. Tak strašně moc toužil hladit jeho tělo. Moc dobře ale věděl, že nesmí. Nemůže uskutečnit svoje tužby. Jeho kamarád by jej odmítl. Zavrhl by jej. Už nikdy by s ním nepromluvil. Byl zoufalý. Jeho tělo trhala na kousky silná touha a jeho mysl byla zaseknutá strachem. Nedokázal se na to dívat s čistou hlavou. Byl v tom až po uši." Se zatajeným dechem jsem sledoval Billovu reakci.
"A proč ten kamarád něco neudělá? Proč mu to nezkusí říct? Třeba ho má taky….." zašeptal Bill a upřel na mě svůj pohled.
"Taky…co?" špitl jsem bez dechu. Pomalu se o mě pokoušely mdloby.
"….rád." řekl Bill bez dechu a přivřel víčka. Vypadal jako anděl. Jako nadpozemská bytost. Potřeba dotknout se jeho rtů těmi svými mi svírala útroby. Pomaličku jsem se k němu začal sklánět. Neustále jsem očima pozoroval jeho rty. Lehce je pootevřel a vydechl. Špičkou jazyka si je navlhčil a já slabě zasténal. Zrušil jsem tu vzdálenost a hladově jej políbil. Jako bych explodoval. Před očima jsem měl tisíce hvězdiček. Chutnal jako svěží pramen vody. Jako nejsladší jahody. Jako čokoláda. Jemně jsem mu ovinul paži kolem ramen a přitáhl ho blíž k sobě. Bill se ode mě odtáhl a vzdychl. Tenhle jediný zvuk mi v uších zněl jako rajská hudba. Miluju ho. Tak moc! A teď jsem poznal, že nejsem sám. Nejistota byla rázem pryč. Všechno bylo tak jasné, tak přirozené, tak správné! Vždycky jsme byli jeden, ale teď už je to po všech stránkách. Největší dokonalost, která existuje - Já a můj bratr, moje láska…Bill.

Napsala: Dania